کد خبر: 1339685 A

لطفی در تذکر شفاهی:

مردم تا کی باید تاوان سنگین مافیای شرکت‌های خودروسازی را پس دهند؟

نماینده مردم رزن در مجلس با انتقاد از توزیع ناعادلانه خودرو از طریق بورس در اوضاع تورم زای کشور، گفت: مردم تا کی باید تاوان سنگین مافیای شرکت های ایران خودرو و سایپا را پس دهند و تا کی باید ارابه های مرگ را با چندین ماه انتظار و با قیمت چند برابر خریداری کنند؟

مردم تا کی باید تاوان سنگین مافیای شرکت‌های خودروسازی را پس دهند؟

به گزارش ایلنا، حسن لطفی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۱ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی  خطاب به تیم اقتصادی دولت گفت: تورم افسارگسیخته و گرانی لحظه ای، زندگی کارگران، کشاورزان، کارمندان، بازنشستگان و اقشار ضعیف جامعه را به مخاطره انداخته و سفره آنها نه تنها کوچکتر شده، بلکه در حال برچیده شدن است و برعکس سفره ثروتمندان را رنگین تر و ثروت آنها را چندین برابر کرده است، لذا تذکر می دهم در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان نسبت به کنترل تورم و گرانی لحظه ای اقدام کرده و ثبات اقتصادی را به بازار بازگردانید.

نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس یازدهم با تذکر به وزیر صمت افزود: آقای وزیر؛ مردم تا کی باید تاوان سنگین مافیای شرکت های ایران خودرو و سایپا را پس دهند و تا کی باید ارابه های مرگ را با چندین ماه انتظار و با قیمت چند برابر خریداری کنند و توزیع ناعادلانه خودرو از طریق بورس در اوضاع تورم‌زای کشور قیمت خودرو را چند برابر کرده است.

وی تصریح کرد: همچنین بی توجهی به شهرک های صنعتی محروم حوزه انتخابیه، رشد صنعت در این شهرستان ها را متوقف کرده، همچنین نسبت به ساماندهی و فعال کردن شهرک های صنعتی رزن و درگزین تذکر می دهم.

لطفی با تذکر به وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: ضمن آرزوی بهبودی کامل برای این بزرگوار، به ایشان تذکر می دهم از توزیع ناعادلانه امکانات بین شهرستان ها و مراکز استان ها استنکاف کند، چرا که در شهرستان های رزن و درگزین خبری از امکانات ورزشی نیست.

انتهای پیام/
حسن لطفی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر