کد خبر: 1329819 A

سخنگوی ارتش مطرح کرد؛

مشارکت ارتش در ساخت آثار فاخر

امیر سرتیپ دوم شاهین تقی خانی گفت: در تلاش هستیم در ساخت آثار فاخر برای مردم، مشارکت داشته باشیم. قدم‌های خوبی هم برداشته شده و حمایت فارابی و همراهی ارتش را داریم و امیدوارم برای سال آینده اقدامات خوبی را انجام دهیم.

مشارکت ارتش در ساخت آثار فاخر

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم شاهین تقی خانی، معاون فرهنگی و روابط عمومی و سخنگوی ارتش در آخرین روز از اکران فیلم‌های چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در بنیاد سینمایی فارابی  با بیان اینکه اتفاقات خوبی در نهاد ملی سینمای ایران رقم خورده است، گفت: با ترکیب جدیدی که در بنیاد سینمایی فارابی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داریم و حضور آقای جوادی در فارابی، شرایط بهتری را در سینما و حوزه ارتش رقم خواهیم زد.

وی‌ ادامه داد: در تلاش هستیم در ساخت آثار فاخر برای مردم، مشارکت داشته باشیم. قدم‌های خوبی هم برداشته شده و حمایت فارابی و همراهی ارتش را داریم و امیدوارم برای سال آینده اقدامات خوبی را انجام دهیم.

معاون فرهنگی و روابط عمومی و سخنگوی ارتش با اشاره به اینکه سوژه‌های خوب، متعدد و جذابی در ارتش برای فیلمسازی وجود دارد، ادامه داد: بخشی از این سوژه‌ها را ما باید معرفی کنیم و بخش دیگر را فیلمنامه‌نویسان باید به آثار ارتش مراجعه و استخراج کنند. کتاب‌های خوبی نیز در حوزه دفاع مقدس، زندگینامه شهدا و.. داریم که می‌تواند به آثار سینمایی تبدیل شود.

امیر سرتیپ دوم تقی خانی افزود: به نظر می‌رسد اگر ما در ارتش موضوعات را تشریح کنیم و از طرف بنیاد سینمایی فارابی نیز فیلمسازان به فیلمسازی مشغول شوند، تنوع مضامین در سینما بیش از پیش خواهد شد.

انتهای پیام/
سخنگوی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر