کد خبر: 1285361 A

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان مطرح کرد؛

جزئیات درگیری در زندان رشت/ شرایط زندان به حالت عادی بازگشت

عصر امروز میان چند زندانی زندان لاکان رشت درگیری به دلیل مسائل شخصی رخ داد که به دلیل بالا گرفتن درگیری با ورود نیروی انتظامی این درگیری خاتمه پیدا کرد.

جزئیات درگیری در زندان رشت/ شرایط زندان به حالت عادی بازگشت

به گزارش ایلنا، قوه قضائیه اعلام کرد: ساعاتی قبل خبری مبنی بر درگیری در بین زندانیان زندان لاکان رشت در فضای مجازی منتشر شد.

با پیگیری‌ها از سازمان زندان های کشور مشخص شد عصر امروز بین چند زندانی زندان لاکان رشت درگیری به دلیل مسائل شخصی رخ داد که به دلیل بالا گرفتن درگیری با ورود نیروی انتظامی این درگیری خاتمه پیدا کرد.

تعدادی از زندانیان بند ۸ زندان لاکان رشت که محکوم به قصاص قتل عمد هستند بر اثر اختلافات شخصی با هم درگیر شدند که با بالا گرفتن درگیری این افراد، منازعه و دعوا به راهروی زندان کشیده شد و با پیوستن تعداد دیگری از زندانیان، فضای این بخش از زندان رشت به صورت موقت و محدود متشنج شد.

طبق پیگیری ها شایعه فرار چند زندانی در این درگیری از زندان لاکان رشت به هیچ وجه صحت ندارد و در حال حاضر در این زندان آرامش برقرار است و مشکلی امنیتی وجود ندارد.

این درگیری ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان هم  در همین راستا  گفت: امروز در بند زندانیان محکوم به قصاص و زندانیانی که محکومیت‌های سنگین دارند بر اساس اختلافات قبلی در گیری فیزیکی محدودی به وجود آمد.

فلاح میری در ادامه با اشاره به این که تمامی این اتفاقات در ظرف چند دقیقه تا اطلاع و حضور ماموران زندان رخ داد، گفت: با رسیدن ماموران شرایط زندان به حالت عادی بازگشت و در حال حاضر هیچگونه مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام/
قوه قضائیه قوه قضائيه زندان رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر