کد خبر: 1243453 A

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: امروز به سطحی از اقتدار و توانمندی دست یافته‌ایم که بار‌ها در منطقه هیمنه آمریکایی‌ها را در هم شکسته‌ایم.

به گزارش ایلنا، اولین گردهمایی فصلی روحانیون ارتش مقیم مرکز و ارشد‌های مناطق که با حضور حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، حجت‌الاسلام احمد جلیلی صفت، جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و رؤسای ادارات، به میزبانی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی در تهران و به صورت دورسخنی در سایر مناطق برگزار شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش توجه به معیشت و خانه‌دار کردن کارکنان ارتش را به مثابه یکی از مطالبات فرماندهی کل قوا ذکر کرد و گفت: احداث و تحویل مسکن سازمانی و شخصی به عنوان تکلیفی مهم از دغدغه‌های نیروی زمینی ارتش است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با بیان اینکه ولایت محوری، سرلوحه برنامه‌ها و ماموریت‌های نیروی زمینی ارتش قرار دارد، خاطر نشان کرد: امروز به سطحی از اقتدار و توانمندی دست یافته‌ایم که بار‌ها در منطقه هیمنه آمریکایی‌ها را در هم شکسته‌ایم.

وی افزود: در ارتش اسلام، یک فرمانده باید در سه نقش ظاهر شود؛ اولین نقش، نقش فرمانده نظامی است که باید عزل و نصب کند، دستور جنگ صادر کند و برنامه نظامی داشته باشد. نقش دوم، نقش یک پدر در زیرمجموعه خود است و از روزی که فرمانده شد، باید به زیرمجوعه مانند فرزندانش نگاه کند. نقش سوم، نقش رهبری است و یک فرمانده باید به فکر دنیا و آخرت کارکنانش باشد.

امیر سرتیپ حیدری در پایان سخنانش به راهبردهای فرماندهی در نیروی زمینی اشاره و خاطرنشان کرد: ولایت محوری، عدالت محوری، شایسته‌سالاری و طرح‌های ۳۰ گانه لبیک به عنوان راهبردها و برنامه‌های اصلی فرماندهی در نیروی زمینی ارتش هستند.

در ادامه، حجت‌الاسلام صالحی‌نسب، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش نیز  با بیان اینکه شناخت آسیب‌های پرتکرار منجر به ایجاد فرصت‌ها است گفت: عادت به کارهای آسان، عدم استمرار فعالیّت‌ها، عدم کنترل بیلان‌های ارسالی، عدم اجرای همه برنامه‌ها برای همه گروه‌های مخاطبین، عدم اجرای کامل حلقه‌های معرفت، محبت و چهره‌به چهره، عدم اطلاع از دستورالعمل‌ها و فعالیّت‌ها، مدیریت رودربایستی و... بخشی از آسیب‌های پرتکرار است که بایستی با جدیّت نسبت به شناخت آنها مبادرت ورزیده تا بتوانیم آنها را به فرصت‌ها تبدیل کنیم و به اهداف مدنظر دست یابیم.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش با اشاره به راه‌کارهای موفقیّت در فعالیت‌های فرهنگی بیان کرد: مخاطب‌شناسی عصر حاضر، بهره‌مندی از روش‌های ترکیبی و تشکیل اتاق‌های اندیشه‌ورزی زمینه‌ساز موفقیّت در فعالیّت‌های فرهنگی است که بایستی برای تحقق آنها اهتمام ورزید.

انتهای پیام/
ارتش جمهوری اسلامی ایران نیروی زمینی ارتش سرتیپ کیومرث حیدری امیر کیومرث حیدری امیر حیدری ارتش جمهوری اسلامی سرتیپ حیدری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر