کد خبر: 1243296 A

گودرزی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور:

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با انتقاد از کاهش قدرت خرید مردم طی یک ماه گذشته، گفت: امید مردم به دولت سیزدهم در حال تبدیل شدن به یاس است. آقای رئیس جمهور لازم است صدای مردم را از ورای گزارش مراجع رسمی و مراجع مطالعاتی بشنوید.

به گزارش ایلنا، حسین گودرزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۵ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، خطاب به رئیس جمهور، گفت: با گران شدن کالاها طی یک ماه گذشته قدرت خرید مردم به شدت پایین آمده و امید مردم به دولت سیزدهم در حال تبدیل شدن به یاس است. آقای رئیس جمهور لازم است صدای مردم را از ورای گزارش مراجع رسمی و مراجع مطالعاتی بشنوید.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس ادامه داد: برابر ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان باید متناسب با حقوق سالانه یعنی حداقل ۳۸ درصد مصوب شورایعالی کار باشد لذا لازم است برابر نظر هیات تطبیق مصوبات، هیات دولت نسبت به تجدیدنظر این مصوبه اقدام نماید.

وی خطاب به وزیر راه، گفت: آقای وزیر حالا که با تاخیر چند ماهه پیمانکار جاده کمربندی درود تعیین شده نسبت به تکمیل این پروژه در موعد مقرر اقدام شود. همچنین قطعه ۹ کیلومتری جاده شازند به دلیل تعلل پیمانکار سابق با تعویض پیمانکار باید هرچه سریع تر به نتیجه برسد.

وی خطاب به وزیر نیرو، گفت: طبق مطالعه سد درود تا شهریورماه باید به پایان می رسیده اما هنوز اعتباری برای آن در نظر گرفته نشده است همچنین آب پشت سد ساخته شده در درود نیز در وضعیت خوبی قرار ندارد که باید آب موردنیاز آزادسازی شود.

انتهای پیام/
گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر