خبرگزاری کار ایران

سخنگوی سپاه در آیین گرامیداشت سالگرد شهید سلیمانی در ایلام:

انتقام سخت ملت ایران از ترامپ و همدستانش در شهادت سردار سلیمانی قطعی و خروج آمریکایی ها از منطقه آغاز این راه است

asdasd
کد خبر : ۱۱۷۸۳۵۲

سخنگوی سپاه انتقام خون سردار حاج قاسم سلیمانی از عاملان ترور سید الشهدای مقاومت اسلامی و قهرمان ملی ایرانیان ، را قطعی و تخلف ناپذیر دانست و تاکیدکرد: همانطوری که شیعیان و مسلمانان بعد از ۱۲۰۰سال قاتلان سیدالشهدا علیه السلام را رها نکردند ، ملت ایران و مجاهدان مقاومت اسلامی نیز با تاسی از مکتب حسینی قاتلان سردار سلیمانی را رها نخواهند کرد و انتقام سخت موعود را از ترامپ و همدستانشان خواهند گرفت.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در ایلام، اظهار کرد: خدای بزرگ و حکیم را شاکر هستم که به بنده حقیر توفیق داد در جمع شما مردم مومن و ولایت مدار و امتحان پس داده استان ایلام استانی که نامش با مقاومت ، شجاعت ، پایمردی و ولایت مداری همراه است در آیین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت قهرمان امت اسلامی و قهرمان ملی مردم ایران سردارسلیمانی عزیز و همراهان شهیدش شرکت کنم.

وی با اشاره به برگزاری یادواره  ۳۰۰۰ شهید استان در ماه گذشته، گفت: آیین سنتی چمر مردم ایلام در سوگ سردار دل‌ها، نقطه عطفی از نمونه‌های ارادت ملت ما به یک سرباز پاک باخته ولایت و قهرمان ملت ایران و پرچمدار شهدای ایران عزیز چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران دفاع از حرمین شریف بود.

سخنگوی سپاه ادامه داد: مردم ایران مردمی هشیار، با وفا، قدر شناس و به تمام معنا مومن، جوانمرد و هوشمند هستند و  امام راحل بنیان گذار انقلاب اسلامی با تکیه برهمین مردم انقلاب را بپا کرد و کشور عزیزمان را از حلقوم انگلیسی‌ها و آمریکایی ها بیرون کشید و دست صاحبان اصلی اش سپرد بخش عمده ای از آن به اعتبار اعتمادی بود.

سردار شریف گفت: شناخت عمیقی که امام  از این امت داشت و این اعتماد و پشتیبانی در طول ۴۳سال گذشته همواره استمرار داشته است شما چند روز گذشته مراسم معظم ۹دی را برگزار کردید، مراسمی بود مشابه با ۲۲ بهمن که تداوم راه امام را زیر پرچم و در تحقق تدابیر رهبر حکیم انقلاب امام حاضر جامعه ما تداوم بخشید، این پشتیبانی و این همت همچنان ادامه دارد و علت اینکه دشمنان ما در مقابل این انقلاب و این ملت علیرغم همه طراحی هایشان راه به جایی نمیبرند همین رابطه معنادار امتی که به امامشان عشق می‌ورزند.

وی ادامه داد: حاج قاسم محصول  تدابیر رهبر انقلاب است که یک سرباز تربیت یافته در دامان امام این انقلاب،دنیا را انگشت به دهان کرد، قدرتمندان عالم را به خاک مذلت نشاند،این شوخی نیست،همه دنیا آمریکا وصهیونیست‌ها پشت داعش ایستادند اما سربازی ازاین ملت به همراه یارانی وفادارتحت رهبری رهبر حکیم انقلاب اسلامی وارد میدان شدند و انها را به زباله دان تاریخ سپردند، همانطور که امروز از صدام و حزب بعث خبری نیست از داعش و جبهه النصره هم خبری نیست و به فضل الهی از صهیونیست‌ها و آمریکایی‌های جنایتکار هم درآینده خبری نخواهد بود.

سردار شریف تاکید کرد: ملت ما با تاسی به فرهنگ امام حسین(ع) و مکتب آن امام عزیز، در تداوم مکتب قاسم سلیمانی همانطوری که شیعیان و مسلمانان بعد از ۱۲۰۰سال یقه یزید و یزیدیان را رها نکرده اند، ملت ما یقه ترامپ وهمه همدستانشان را رها نخواهد کرد.

وی ادامه داد: مردم عزیز مرزنشینان ایران اسلامی،مردم فهمیم استان ایلام شاهد رزم سرداران بزرگی در دوران دفاع مقدس در جبهه های جنوبی ومیانی و شمال غرب کشور بودند، شهیدانی سرافراز و بزرگی مثل شهید باکری‌ها،شهید همت‌ها،شهید صیادشیرازی‌ها و شهید زین‌الدین‌هاو ده‌ها شهید و سردار دیگر و  خداوند برای اینکه نسل جوان ما و نسل امروز ما با یکی از ان چهره‌هایی که امروزه ما نام میبریم و انها را بزرگ می‌پنداریم و به رای‌العین اشنا بشود و سکنات و رفتار آنها را ببینند به حاج قاسم سلیمانی عمر طولانی تری نسبت به شهدا و سرداران دفاع مقدس داد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ما در سپاه و در جبهه مذهبی و انقلابی تصورمان این است که خداوند خواست برای این ۵۰ میلیون جمعیت ما که دوران دفاع مقدس را ندیدند یک نمونه از این سرداران را به عنوان الگو و اسوه به جامعه امروزی جوانان عزیزکشورمان و جوانان امت اسلامی نشان دهد.

سردار شریف گفت: خداوند به سردار سلیمانی چه در زمان حیاتش و چه در زمان شهادتش آنچنان عزتی عطا کرد که همواره از محبوبترین سرداران کشور بود، تجلیل مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی به فرمایش مقام معظم رهبری بی‌نظیرترین مراسمی بود که بیان کننده احترامی است که مردم این دیار ولایت‌مدار به خادمان مخلص و واقعی خود دارند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: یک مقام آمریکایی می‌گوید ما با ترور حاج قاسم حلقه امت و نظام دینی را قطع کردیم، اما اینها غافل از آن هستند که  بعد از شهادت سردار سلیمانی چه اتفاقی افتاد و مکتب حاج قاسم با شکوه تر و مقتدر تر در جلوی قدرت‌های بزرگ و دشمنان امت اسلامی ایستاده و خروج امریکایی ها از منطقه جلوه ای از این اقتدار و انتقام از دشمن است.

وی گفت: سردار سلیمانی در عین گمنامی نام آورترین سردار بود که اخلاص و مردمداری‌اش او را محبوب قلب‌های ملت ایران ساخت و مسئولان باید در مکتب حاج قاسم درس مردمداری و ولایتمداری بگیرند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز