خبرگزاری کار ایران

نامه عجیب یک قاچاقچی بزرگ مواد مخدر به رئیسی!

نامه عجیب یک قاچاقچی بزرگ مواد مخدر به رئیسی!
کد خبر : ۱۱۵۶۵۹۸

جناب رئیسی وقتی بحران از حدی بزرگتر می‌شود فرصت هم بزرگتر می‌شود.اعتیاد در ایران قابلیت تبدیل شدن به فرصت عظیم اقتصادی اجتماعی و درمانی را دارد.

به گزارش بولتن نیوز ، متن این نامه به شرح زیر می باشد:

جناب رئیسی
تعهد می‌کنم ظرف ۵ سال اقتصاد سیستان و بلوچستان به چنان سامانی برسد که کسی بیکار نباشد.

حداقل ۳۰ درصد فروش یعنی ۷۰ هزار میلیارد تومان در سال به حساب خزانه دولت واریز و ۳۰ درصد دیگر یعنی ۷۰ هزار میلیارد تومان را هر سال برای ساخت کانال آبرسانی از دریای عمان به سمت سیستان بصورت رو باز آورده و در هر شهرستانی به نسبت مصرف و نیاز ، آب شیرین‌کن نصب و تا آب مورد نیاز شهر و روستا تامین شود.

مزارع خشخاش آب زیادی نمی‌خواهند اما به خاطرکشت خشخاش امکان کشت انواع محصولات بدون استفاده از کود و سم فراهم شده چرا که تفاله خشخاش بعنوان کود فراری دهنده آفت‌های جور واجور است و مصرف سموم و کود با کود خشخاش بلا وجه می‌شود که با تولید محصولات ارگانیک و استراتژیک سیستان و بلوچستان را دوباره به قطب کشاورزی و انبار غله و خرما بدل می‌کند.

اینکار را در قالب تاسیس شرکت توسعه و عمران و با عضویت مردم استان ساماندهی و ۵ ساله تحویل مدیران محلی می‌دهم.

نه وام میخواهم نه رانت.
فقط بگذارید کارم را بکنم.

جناب رئیسی

صدها هزار معتاد و قاچاقچی را روانه زندان کردید چه اتفاقی رقم خورد؟
جز افزایش مصرف؟
آن‌هم مصرف بد و غلط.

فرض بگیریم هر معتاد ۳ گرم مصرف روزانه داشته باشد ، ۶۰ تن در روز و ۱۸۰۰ تن در ماه و ۲۲ هزار تن تریاک در سال برای تامین نیاز کشور لازم داریم چون افغانستان قادر به تولید این حجم نیست قاچاقچیان با مخلوط کردن تریاک وضع را به اینجا رسانده‌اند.

ما ظرف ۳ سال قادریم کشت تریاک را در سیستان و بلوچستان به سطح مصرف کشور برسانیم.

اگر بابت هر کیلو ۳ میلیون تومان به کشاورز بدهیم ۶۶ هزار میلیارد به کشاورز سیستانی و بلوچ می‌دهیم و هر کشاورز با صد کیلو ۳۰۰ میلیون تومان درآمد دارد که ۲۲۰ هزار کشاورز با این درآمد که برایشان رویاییه با کمترین هزینه به آن دست پیدا می‌کنند.

با ساخت مراکز فراوری و بسته‌بندی جهت ارایه به داروخانه‌های سراسر کشور با افزایش ۳۰۰ درصد مالیات یعنی هر کیلو تریاک به ۱۰ملیون تومان ۲۲۰ هزار میلیارد تومان وارد چرخه اقتصاد کشور شده که جهش اقتصاد منطقه و کشور را شاهد خواهیم بود

جناب رئیسی

وقتی بحران از حدی بزرگتر می‌شود فرصت هم بزرگتر می‌شود.
اعتیاد در ایران قابلیت تبدیل شدن به فرصت عظیم اقتصادی اجتماعی و درمانی را دارد.

تریاک بیس و پایه دارو در طب قدیم و جدید است.
مصرف ان برای بیماران دیابتی، فشار خون، چربی خون، کاهش حجم پروستات و مقابله با افسردگی و غیره که از ۵۰ سالگی انسانها را درگیر و زمین گیر می‌کند بسیار مفید و سطح سلامت در صورت مصرف درست زیر نظر پزشک که روزانه ۳۰ هزار تومان هزینه بیشتر ندارد از چند جهت به شرایط اقتصادی و اجتماعی کمک می‌کند.

آنچه تریاک را خطرناک می‌کند مصرفش برای جوانان و افراد سالم زیر ۵۰ ساله که با ارایه کوپنی در داروخانه‌ها با تجویز پزشک قادر به مهارش هستیم.

جناب رئیسی

اتحادیه اروپا هلند را مرکز مصرف انواع مواد مخدر و محرک کرده و مردم بدون محدویت هر وقت اراده کنند به هلند رفته و مصرف می‌کنند.

کانادا به همراه چندین ایالت آمریکا مصرف مخدر و محرک‌هایی چون حشیش و گراس را آزاد اعلام کردند تا از افتادن جوانان به دام مصرف قرص‌های روانگردان و مواد مخدر صنعتی در امان بمانند.

ختم کلام

اگر دولت فکری به حال موضوع نکند معضل مصرف مواد آلوده با توجه به موارد پیش گفته کشور را نابود می‌کند.
اگر با پیشنهادم مخالفت بکنید فرصت‌های زیادی را نابود خواهید کرد از جمله احیای زندگی و رشد و شکوفایی استان سیستان و بلوچستان که مردم منطقه در بدترین شرایط ممکن چشم به دست افغان‌های طالبانی دارند تا محموله‌ای برایشان بیاورند.

متعهد می‌شوم ظرف ۵ سال بلوچستان نیازمند بودجه عمرانی دولت نباشد بلکه سالانه ۷۰ هزار میلیارد تومان باج به خزانه دولت واریز و بالغ بر ۵۰۰ هزار شغل در سراسر کشور به محوریت سیستان و بلوچستان ایجاد شود.
به شرطی که شرم نکنید و از مافیای قاچاق مواد مخدر نترسید.

صحبت از گردش مالی ۱۰ میلیارد دلاری سالانه در بلوچستان و عایدی ۳ و نیم میلیارد دلاری دولت و نجات جان میلیون‌ها ایرانیه.

اعلام می‌کنم با هر کارشناس حاضر به مناظره‌ام و پاسخگو نظراتم و اگر هرز و هدر گفتم تعزیرم کنید ثواب و درست بود، اجازه بدهید این راهبرد را برایتان به اجرا در آورم با همه خطراتی که متوجه من هست باز حاضرم پا پیش بگذارم.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز