خبرگزاری کار ایران

| 18:07   
کد خبر : ۱۳۹۰۰۷۳
مدیر کل راهداری استان خبرداد؛

قیمت بلیت‌ اتوبوس‌های اربعین در زنجان اعلام شد

مدیر کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان زنجان، با اشاره به تعیین قیمت بلیت اتوبوس های اربعین، گفت: قیمت بلیت اتوبوس ایام اربعین، هماهنگ با کل کشور با توجه به یک سرخالی‌ بودن اتوبوس‌ها محاسبه و تعیین شده است.

قیمت بلیت‌ اتوبوس‌های اربعین در زنجان اعلام شد

به گزارش ایلنا از زنجان، جعفر قزوینیان، امروز با اعلام این خبر، گفت: بر همین اساس، قیمت بلیت اتوبوس (VIP) ۲۵نفره از زنجان تا مهران  ۷۰۰ هزار تومان، قیمت بلیت اتوبوس ۳۲ نفره ۵۸۰ هزار تومان و اتوبوس ۴۴ نفره ۴۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

مدیر کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان، ادامه داد: با توجه به هماهنگی‌هایی صورت گرفته، نحوه محاسبه قیمت بلیت با احتساب یک‌سرخالی بودن اتوبوس‌ها در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص تدابیر تردد زائرین اربعین حسینی از سایر مرزها عنوان کرد: در مرزهای تمرچین، باشماق، چذابه و خسروی، وسایل حمل‌ و نقل عمومی به سمت نقطه صفر مرزی مستقر می‌شود و زائرین می‌توانند از امروز نسبت به تهیه بلیت از طریق سایت‌‌های اینترنتی و یا به صورت حضوری اقدام کنند.

قزوینیان با اشاره به اینکه طرح ستاد اربعین از ۲۷ مرداد ماه آغاز شده و تا ۲۰ شهریور ادامه دارد، تصریح کرد: با اقدامات انجام شده، روزانه ۹۰ درصد ناوگان اتوبوس استان آماده اعزام به مرزهای مهران هستند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، به استفاده از ناوگان سایر دستگاه‌های اجرایی به منظور تسهیل در ارائه خدمات و رفع مشکل زائران شرکت‌کننده در راهپیمایی اربعین اشاره کرد و افزود: با تصمیمات اتخاذ شده، دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تعداد اتوبوس، مینی‌بوس و ون‌های در اختیار خود را اعلام کنند تا برنامه‌ریزی لازم در جابه جایی زائرین صورت گیرد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه پویش راهپیمایی اربعین یک پویش کشوری است از  زائرانی که تمایل دارند با ماشین شخصی سفر کنند درخواست داریم در حد توان با ظرفیت کامل خودرو و با همراهی زائران دیگر از میان دوستان، اقوام و ... نسبت به این سفر اقدام کنند که هم حجم مسافران اتوبوس کاهش یابد و هم مشکلی در خصوص جابه‌جایی مسافران نداشته باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز