کد خبر: 212985 A

با هدف گرامی‌داشت دهه ولایت و امامت؛

بیش از ده‌ها برنامه در عرصه‌های مختلف و با هدف گرامی داشت این دهه و تبیین زوایای امامت و ولایت برای نسل جوان، در سراسر شهرستان برگزار می‌شود.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد بزرگداشت غدیر، در فرمانداری بندر ماهشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر ماهشهر، فرماندار این شهرستان ضمن گرامیداشت دهه ولایت افزود: روز غدیر خم بهترین موقعیت برای تبیین اهداف بلند غدیر در جامعه به خصوص آشنا شدن نسل جوان است، چرا که غدیر، مهم‌ترین واقعه اسلام و‌‌ همان بنا نهادن ولایت و رهبری در جامعه اسلامی است.

منصور قمر، بر حضور همه جانبه دستگاه‌های دولتی و اجرایی شهرستان در جهت گرامی داشت دهه امامت و ولایت تاکید کرد.

عالیترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر اذعان داشت: خوشبختانه بیش از ده‌ها برنامه در عرصه‌های مختلف و با هدف گرامی داشت این دهه و تبیین زوایای امامت و ولایت برای نسل جوان، در سراسر شهرستان برگزار می‌شود.

قمر از مهم‌ترین برنامه‌های دهه ولایت، برگزاری ۴ محفل انس باقرآن، برگزاری ۴ جشن در روستاهای بخش مرکزی، برگزاری جشن‌های غدیر در مدارس شهرستان، برپایی ۲۰ ایستگاه صلواتی در نقاط مختلف شهرستان، برگزاری مراسم جشن بادبادک‌ها و برگزاری مراسم جشن بزرگ غدیر در شهرهای بندر ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) نام برد.

وی در ادامه عنوان کرد: تمامی برنامه‌های بزرگداشت عید غدیر زیر نظر ستاد غدیر بوده و از اهتمام کلیه ادارات شهرستان و صنایع پتروشیمی منطقه جهت برپایی بهتر مراسمات جشن، تقدیر و تشکر می‌کنیم.

شهرستان ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر