خبرگزاری کار ایران

همایش بین‌المللی غذای طیب آغاز به کار کرد

asdasd
کد خبر : ۱۲۹۶۰۹۲

همایش بین‌المللی غذای طیب که با همکاری موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی و موسسه دانش بنیان کیفیت رضوی برگزار می شود، آغاز به کار کرد.

 به گزارش ایلنا از مشهد، همایش بین‌المللی «غذای طیب» امروز با حضور  محمدعلی رضوی رئیس موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی، مصطفی قانعی دبیرستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از  پژوهشگران و صاحب نظران شروع به کار کرد.

مرضیه رضوی‌زاده دبیر علمی این همایش با اشاره به همکاری موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد و موسسه دانش بنیان کیفیت رضوی در برگزاری همایش بین‌المللی دو روزه غذای طیب گفت: در برگزاری این همایش، ۴۵ مرکز و دستگاه پژوهشی داخل و خارج کشور از جمله کشورهای سوئیس، مالزی، برونئی، پاکستان و تایلند همکاری علمی دارند.

وی، ارائه آخرین دستاوردهای علمی و راهکارهای عملی برای بخش‌های اجرایی در زمینه غذای طیب با محورهای پژوهش‌های بنیادی و کاربردی، فقه و شریعت، اقتصاد و مدیریت و قوانین و استانداردها از طریق تبادل آرا و اندیشه پژوهشگران، صاحب نظران و اندیشمندان را از جمله مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد. 

 دبیر علمی همایش بین المللی غذای طیب با تاکید بر اینکه این همایش دارای اعتبار علمی از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام است، تصریح کرد: ۱۸۶ مقاله درمحورهای ذکر شده به دبیرخانه این همایش ارسال گردیده که بعد از انجام داوری، ۱۵۰ مقاله پذیرفته شده که ۲۰ مقاله برای ارائه شفاهی در همایش بین‌المللی غذای طیب در نظر گرفته شده است.

رضوی‌زاده به همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد در برگزاری دوره‌ آموزشی "ارتباط با غذا و تغذیه با سلامت" اشره و بیان کرد: سومین جشنواره "کسب و کارهای طیب" و کارگاه‌های آموزشی با موضوعات مختلف در حاشیه همایش بین‌المللی غذای طیب برای علاقه مندان برگزار می‌شود.

اولین همایش بین‌المللی دو روزه «غذای طیب» همزمان با هفته کیفیت در روزهای ۱۸ و ۱۹ آبان ماه سال جاری در مشهد برگزار می شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز