کد خبر: 1241836 A

معاون عمرانی فرماندار مشهد گفت: پیکر بانوی مفقود شده در حادثه سیلاب روز جمعه ۲۰ خرداد ماه، امروز در حوالی روستای "دهسرخ" در مسیر مشهد - کلات پیدا شد.

به گزارش ایلنا از مشهد، مهدی برامکی افزود: با تلاش تیم های هلال احمر پیکر بی‌جان این بانوی فوت شده در یکی از حوضچه های آب به جا مانده از سیل ۲ روز قبل در امتداد رودخانه گوجگی در مسیر مشهد به کلات پیدا شد.

وی گفت: در پی بارش‌های ۲ روز گذشته یک خودرو سواری در مسیر مشهد به کلات طعمه سیلاب شده بود که راننده خودرو غرق و همسر وی مفقود شده بود و تلاش برای یافتن وی از همان زمان آغاز شده بود.  

معاون عمرانی فرماندار مشهد ادامه داد: بارشهای اخیر که با بارش تگرگ شدید همراه بوده، موجب وارد آمدن خساراتی به کشتزارها و باغ های این شهرستان، به ویژه در غرب و جنوب غرب مشهد و روستاهای بخش مُلک آباد این شهرستان شده است.

برامکی همچنین با اشاره به تداوم این بارش ها در روز شنبه، روستاهای ده غیبی، عارفی و امان آباد و شهر ملک آباد را از مناطق آسیب دیده از سیل و بارشهای بهاری دیروز عنوان کرد و گفت: برخی منازل شهری و روستایی دچار آب بردگی و تخریب شده اند و همچنین سه خودرو به دلیل قرار گرفتن در مسیر سیلاب دچار آسیب شده‌اند.

انتهای پیام/
خودرو شهری و روستایی فرماندار فوت مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر