خبرگزاری کار ایران

رشد 49 درصدی فروش شرکت مس در یازده ماهه ابتدایی سال جاری

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۴۷۱۸

دکتر امیر خرمی‌شاد، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، از رشد 49 درصدی فروش این شرکت در یازده ماهه اول سال جاری، نسبت به مدت مشابه سال گذشته در بازار سرمایه و تحقق برنامه‌های تدوین‌شده در عملکرد یازده ماهه تولید این شرکت خبر داد.

 

دکتر امیر خرمی‌شاد در تشریح عملکرد یازده ماهه تولید شرکت ملی صنایع مس ایران، از رشد فروش داخلی و خارجی این شرکت در یازده ماهه اول سال جاری خبر داد و تصریح کرد: میزان فروش داخلی محصولات شرکت ملی مس، در یازده ماهه ابتدایی سال جاری، به میزان 879 هزار میلیارد ریال بوده و میزان فروش صادراتی این شرکت نیز، 233 هزار میلیارد ریال بوده است.

وی افزود: بنابراین مجموع درآمد شرکت ملی مس در بازار سرمایه، بیش از 1112 هزار میلیارد ریال بوده است که نسبت به فروش 747 هزار میلیارد ریالی در مدت مشابه سال گذشته، نزدیک به 49 درصد رشد داشته است.

وی همچنین میزان تولید کاتد مس، کنسانتره مس، اسیدسولفوریک و سنگ سولفوری را تا پایان بهمن ماه سال جاری به ترتیب، 211 هزار و 408 تن، یک میلیون و 198 هزار تن، 803 هزار و 196تن و 51 میلیون و 76 هزار تن اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، در پایان از تلاش جهادی همه کارکنان این شرکت تقدیر کرد و گفت: بدون شک با ادامه تلاش‌ و مجاهدت کارکنان شرکت مس، شاهد دستاوردهای بیشتری در آینده خواهیم بود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز