کد خبر: 1293406 A

همایش تجلیل از قهرمانان فراملی شهرستان دزفول

با حضور ارزنده دکتر علیرضا مخبر دزفولی دانش‌آموخته دکترای حرفه‌ای پزشکی و فوق دکترای تخصصی روانشناسی، دکتر حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی؛ آئین تجلیل از قهرمانان فراملی شهرستان دزفول انجام پذیرفت

همایش تجلیل از قهرمانان فراملی شهرستان دزفول

مؤسسه مردم نهاد ورزش دوستان دز، مجری این مراسم به مناسبت گرامی‌داشت هفته‌ تربیت بدنی بود.

غزل مهرنژاد، مؤسس سمن ورزش دوستان دز هدف از برگزاری این نشست را تجلیل از نام‌آوران و قهرمانان فراملی شهرستان دزفول طی دو سال اخیر و تقدیر از پیشکسوتان و بزرگان ورزش دزفول که برای فرزندان ورزشکار این مرزوبوم تلاش زیادی نموده‌اند، عنوان کرد.

مهرنژاد افزود: تربیت بدنی و ورزش سرآغاز ایجاد انگیزه و روحیه شور و نشاط بیشتر در جامعه ما می‌باشد و این عرصه پهناور عرصه توقف ناپذیری است که برای توسعه و رشد آن همه ما به نوبه‌ی خود می‌بایست کوشا باشیم.

غزل مهرنژاد گفت: در سال گذشته ما از بانوان تیم فوتسال شهرستان دزفول حمایت نمودیم و تیم را به لیگ اعزام کردیم اما امسال گرامی‌داشت هفته تربیت بدنی را ویژه قهرمانان فراملی و پیشکسوتان بزرگ ورزش دزفول در نظر گرفته و در این راه گام نهادیم.

سخن آخر امیدواریم به فضل الهی بتوانیم در این راه روشن در کنار تمامی ورزشکاران گرانقدرمان ایستاده و شکوه و افتخارشان را در میادین مختلف ورزشی شاهد باشیم.

 

انتهای پیام/
پیشکسوتان رشد روانشناسی فولاد خوزستان مسئولان استانی و شهرستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر