کد خبر: 1219527 A

دسترسی به اطلاعات آموزشگاه‌های مختلف از جمله مراکز آموزش زبان، یکی از دغدغه‌های زبان آموزان است. بسیاری از افراد هنگامی که تصمیم می‌گیرند زبان خارجی بیاموزند، ابتدا به دنبال یک آموزشگاه معتبر هستند. جایی که اساتید مربوط به رشته‌های مختلف در آن، حرفه‌ای و کار بلد باشند.

ایران آموزشگاه، بانک اطلاعات مراکز آموزش زبان کشور

در وب سایت ایران آموزشگاه www.iranamozeshgah.com، فرصتی فراهم شده است که زبان آموزان بتوانند به سادگی و به رایگان، به بانک اطلاعاتی مراکز آموزش زبان در سرتاسر کشور دسترسی داشته باشند. همینطور در صفحاتی بصورت ویژه چند آموزشگاه زبان معتبر، چند آموزشگاه آیلتس معتبر، چند آموزشگاه آلمانی و فرانسوی و همینطور آموزشگاه های تربیت مدرس زبان و دیگر مراکز آموزشی بصورت ویژه معرفی شده اند کهبرای مشاهده آن وارد مطالب زیر شوید.

برترین موسسات آموزش آیلتس کشور:

https://iranamozeshgah.com/بهترین-آموزشگاه-آیلتس-ielts-تهران/

برترین موسسات آموزش آلمانی کشور:

https://iranamozeshgah.com/آموزشگاه-زبان-آلمانی-تهران/

برترین موسسات آموزش فرانسه کشور:

https://iranamozeshgah.com/the-best-french-school/

برترین مراکز آموزش ترکی استانبولی کشور:

https://iranamozeshgah.com/the-best-turkish-school/

در ادامه قصد داریم به  درباره خدمات ایران آموزشگاه به عنوان بانک اطلاعاتی مراکز آموزش زبان کشور، صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

سایت ایران آموزشگاه بانک اطلاعات موسسات زبان کشور

وب سایت ایران آموزشگاه، به عنوان مرجعی قدرتمند، جهت جستجوی آموزشگاه‌های مختلف در سرتاسر کشور شناخته می‌شود. افراد بسیاری در شهرهای دور و نزدیک هستند که به دلایلی امکان جستجو از طریق فضای واقعی را ندارند. اینجاست که ایران آموزشگاه به کمک این افراد می‌آید. در وب سایت ایران آموزشگاه، علاقه‌مندان با جستجوی رشته مورد علاقه خود، می‌توانند نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین آموزشگاه مورد نظرشان را انتخاب کنند. در صفحه مربوط به هر آموزشگاه، می‌توان اطلاعات جامعی دربارۀ آن مطالعه کرد. اطلاعاتی نظیر دوره‌ها و کلاس‌های مختلف آموزشگاه، هزینه و دانشجویان برجسته آن و نظرات کاربران، از جمله مطالب این صفحات هستند.

در وب سایت ایران آموزشگاه، انواع مراکز آموزشی مختلف از جمله رشته‌های هنری، فنی و مراکز آموزش زبان معرفی شده اند. مراکز آموزشی آرایشگری زنانه و مردانه، بازیگری، سینمایی، نقاشی، موسیقی، کنکور، کامپیوتر، عکاسی، آشپزی، رانندگی، حسابداری برق خودرو و تعمیرات، تنها بخشی از لیست مراکز آموزشی معرفی شده در این وب سایت هستند.

دنبال چه آموزشگاهی می‌گردی؟

دنبال چه آموزشگاهی می‌گردی؟ می‌خواهید حسابداری خبره شوید؟ به دنبال کسب نمره آیلتس و مهاجرت هستید؟ می‌خواهید زبان خارجی بیاموزید و ارتقای شغلی داشته باشید؟ قصد دارید آموزش آشپزی را به صورت حرفه‌ای بیاموزید؟ به عنوان شغل دوم، می‌خواهید تعمیرات اتومبیل یاد بگیرید؟ قصد گرفتن گواهینامه دارید؟

هر کدام از موارد بالا و چه بسا بیشتر نیاز شما باشد، ما به شما کمک می‌کنیم آموزشگاه مناسب رشته خود را در هر جایی که هستید، پیدا کنید. پس از مراجعه به وب سایت و در بخش پایین صفحه، می‌توانید در قسمت «دنبال چه آموزشگاهی می‌گردی؟» آموزشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید. به صفحه آموزشگاه مراجعه و اطلاعات کامل آن را مطالعه و سپس انتخاب کنید.

ایران آموزشگاه، بستری را برای معرفی تمام مراکز آموزشی کشور فراهم کرده است که تمام افراد بتوانند به‌راحتی، بهترین آموزشگاه مورد نظر خود را بیابند. در وب سایت ما، انواع مرکز آموزش زبان خارجی تا حسابداری و نقاشی، معرفی شده اند.

سامانه جستجوی آموزشگاه‌های کشور

شما در وب سایت ایران آموزشگاه، می‌توانید لیست مراکز آموزشی رشته مورد علاقه خود را به تفکیک شهر مشاهده نمایید. در بخش بالای سایت در نوار جستجو امکان جستجوی رشته مورد نظر شما وجود دارد. بدین ترتیب، تمام علاقه‌مندان به رشته‌های هنری، فنی و زبان‌های خارجی می‌توانند، بدون نیاز به صرف وقت و هزینه برای یافتن آموزشگاه مناسب، در سریع‌ترین زمان به نتیجه دلخواه برسند. ایران آموزشگاه، علاوه بر ارائه اطلاعات مناسب دربارۀ آموزشگاه‌ها، مطالب جالب و مفیدی در بخش معرفی هر رشته و در وبلاگ خود دارد. استفاده از این مقالات و مطالب می‌تواند به افراد کمک کند تا قبل از انتخاب، دید بازتری نسبت به رشته انتخابی خود داشته باشند.

به علاوه در وب سایت، این امکان فراهم است که افراد بتوانند از مراکزی که آموزش آنلاین دارند، مطلع شوند. پس از بیماری کرونا بسیاری از مراکز آموزشی، آموزش‌های خود را به صورت مجازی دنبال کردند. هم اکنون بسیاری از مراکز، آموزش‌های خود را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند. این شرایط، به تمام افراد در هر نقطه از ایران، امکان برخورداری از امکانات و آموزش یکسان را ارائه می‌دهد.

2

سامانه جستجوی آموزشگاه‌ها و موسسات آموزش زبان کشور

برای جستجوی آموزشگاه‌های زبان کشور، تنها کافی است به وب سایت ایران آموزشگاه مراجعه کنید. در ایران آموزشگاه می‌توانید لیست تمام مراکز آموزش زبان کشور را به تفکیک شهر و رشته‌های مورد نظر مشاهده نمایید.

لیست آموزشگاه‌ها و مراکز آموزش زبان کشور

در وب سایت ایران آموزشگاه، امکان مشاهده لیست مراکز، مؤسسات و آموزشگاه‌های زبان فراهم شده است. لیست انواع مراکز آموزش زبان به تفکیک شهر و گرایش مورد نظر، در ایران آموزشگاه قابل مشاهده است. کافی است، با استفاده از بخش پایین سایت «دنبال چه آموزشگاهی می‌گردی؟» یا نوار جستجوی بالای سایت، کلمه کلیدی مورد نظر خود را جستجو نمایید. به عنوان مثال، اگر به دنبال آموزشگاه آیلتس هستید، کافی است کلمه آیلتس را در نوار جستجو، بنویسید. سپس لیست آموزشگاه‌های آیلتس، برای شما نمایش داده خواهد شد. در ادامه با مهم‌ترین عناوین مراکز آموزش زبان در وب سایت ایران آموزشگاه آشنا می‌شویم.

آموزشگاه‌های آیلتس

افراد زیادی برای مهاجرت یا مصاحبه دکتری و ارتقای شغلی به مدرک آیلتس نیاز دارند. با توجه به اهمیت آزمون آیلتس و قیمت بالای این آزمون، لازم است که افراد در انتخاب آموزشگاه مناسب برای دریافت مدرک آیلتس بیشتر دقت کنند. از طرفی، در برخی شهرهای دور، آموزشگاه‌های معتبر برای این آزمون وجود ندارد. بسیاری از آموزشگاه‌های آیلتس، کلاس‌های خود را به صورت مجازی و آنلاین نیز برگزار می‌کنند. برای اطلاع از لیست تمامی مراکز آموزش زبان نظیر آیلتس، می‌توان به وب سایت ایران آموزشگاه مراجعه کرد.

آموزشگاه مکالمه زبان

اگر قصد سفر به کشوری خارجی دارید، پیش از اینکه بخواهید قواعد را بیاموزید، باید مکالمه را آموزش ببینید. در دوره‌های آموزش مکالمه، به جای تمرکز روی مباحثی نظیر نگارش و دستور زبان، روی گوش دادن و صحبت کردن تمرکز می‌شود. در وب سایت ایران آموزشگاه، لیست تمام مراکزی که مکالمه زبان را آموزش می‌دهند، به تفکیک شهر آورده شده است.

آموزشگاه زبان‌های خارجی (ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی...)

عده زیادی برای مهاجرت به کشورهای خارجی غیر انگلیسی زبان، نیاز دارند در آزمون زبان تخصصی کشور مقصد شرکت کنند. به عنوان مثال، در سال‌های اخیر مهاجرت به آلمان بسیار زیاد شده است. افراد برای مهاجرت، باید مدرک لازم برای زبان آلمانی داشته باشند. زبان فرانسه، زبان زیبایی است و پس از زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم خارجی در ایران شناخته می‌شود. زبان‌های دیگر مانند زبان روسی، ترکی استانبولی، اسپانیولی، ایتالیایی و... نیز طرفداران خود را دارد. در وب سایت ایران آموزشگاه، می‌توان لیست مراکز آموزش زبان‌های خارجی غیر انگلیسی را مشاهده کرد.

 مراکز برگزار کننده آزمون ماک

آزمون ماک، مخصوص کسانی است که می‌خواهند در سطح بین‌المللی سنجیده شوند. این آزمون، مطابق با استانداردهای جهانی برگزار و توسط متخصصین بین‌المللی تصحیح می‌شود. اهمیت این آزمون، به این دلیل است که زبان آموز با رقبای زبان آموز در دیگر نقاط دنیا سنجیده می‌شود. مؤسسات زیادی، کلاس‌های آمادگی برای آزمون ماک برگزار می‌کنند. در وب سایت ایران آموزشگاه، شما می‌توانید به مؤسسات و مراکز آموزشی معتبر که کلاس‌ها و آزمون ماک را برگزار می‌کند، دسترسی یابید.

 دوره‌های تربیت مدرس زبان

تدریس زبان انگلیسی، از جمله مشاغلی است که هم به صورت حضوری و هم به صورت دورکاری امکان برگزاری دارد. برای تدریس زبان انگلیسی، نیاز به شرایط خاصی نیست. داشتن مدرک معتبر تربیت مدرس زبان، می‌تواند به شما کمک کند که بتوانید به‌راحتی در مراکز آموزشی زبان مشغول به کار شوید. در وب سایت ایران آموزشگاه، اطلاعات آموزشگاه‌های برگزار کنندۀ دوره‌های تربیت مدرس زبان آورده شده است.

 آموزش زبان کودکان

بسیاری از والدین علاقه دارند که فرزندانشان از کودکی دو زبانه باشند. از طرفی آموزش زبان به کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. در سنین کودکی، آموزش به کودکان نباید حالت جدی و رسمی داشته باشد، بلکه باید همراه با بازی و هیجان باشد. پیدا کردن مؤسساتی که از این اهمیت و حساسیت آگاه باشند، کار مشکلی است؛ اما ما کار شما را آسان کرده‌ایم. در وب سایت ایران آموزشگاه، شما می‌توانید لیست مراکز موزش زبان کودکان را پیدا کنید. بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های زبان کودک، در ایران آموزشگاه معرفی شده اند.

کدام آموزشگاه زبان را انتخاب کنم؟

ممکن است فکر کنید اکنون که با فهرستی از آموزشگاه‌های مختلف روبرو هستید، کدام یک را باید انتخاب کنید؟ اول از همه باید هدف خود را از یادگیری زبان خارجی تعیین کنید. اگر ‌بخواهید برای یک سفر کوتاه‌مدت زبان بیاموزید یا اینکه قصد مهاجرت داشته باشید، در انتخاب شما مؤثر است. پس ابتدا هدف خود را تعیین کنید.

قصد یادگیری چه زبانی را دارید؟ شاید فکر می‌کنید زبان فرانسه، زبانی هنری است و زبان روسی با کلاس است! عاشق تیم فوتبال ایتالیا هستید و فکر می‌کنید این دلیل خوبی برای یادگیری زبان ایتالیایی است؟ البته تمام این‌ها می‌تواند دلیل خوبی باشد، اما کافی نیست. پس از تعیین هدف، زبان مورد نظر خود را با واقع بینی انتخاب کنید. کدام زبان برای مهاجرت، ارتقای شغلی یا ادامه تحصیل شما کاربردی است؟

بعد مسافت را برای انتخاب دست کم نگیرید. شاید فکر کنید رفتن به یک آموزشگاه درجه یک و خاص که برای رسیدن به آن دو ساعت باید در ترافیک باشید، ارزشش را دارد. اگر این‌گونه است، مشکلی نیست. اما گاهی یک آموزشگاه معمولی‌تر نزدیک به منزل، می‌تواند در وقت و هزینه شما به شدت صرفه جویی کند. شاید اگر همان وقتی را که باید در مسیرهای طولانی صرف کنید، برای مطالعه زبان بگذارید، نتیجه بهتری بگیرید.

البته اساتید آموزشگاه‌های زبان، اغلب متخصص و کار بلد هستند. اما اگر قصد یادگیری زبانی غیر از انگلیسی دارید، اولویتتان آموزشگاهی باشد که اساتید نیتیو در اختیار دارد.

یادگیری زبان در منزل

بسیاری از آموزشگاه‌ها، امکان برگزاری کلاس آنلاین دارند. اگر به هر دلیلی، امکان رفت و آمد به کلاس مورد نظر خود را ندارید، از ابتدا در پی آموزشگاهی باشید که دوره‌هایش به صورت مجازی هم برگزار می‌شود.

اگر هنوز هم برای انتخاب آموزشگاه زبان مناسب سردرگم هستید، ما به شما کمک می‌کنیم:

معرفی اختصاصی معتبرترین آموزشگاه‌ها و مراکز آموزش زبان کشور

ممکن است میان انبوهی از نام آموزشگاه سردرگم شوید. انتخاب مراکز آموزش زبان با توجه به اهمیتی که دارد، لازم است، با نهایت دقت انتخاب شود. با توجه به هزینۀ بالای برخی کلاس‌های آموزشی، اگر زمان برای انتخاب صحیح گذاشته نشود، موجب اتلاف وقت و هزینه می‌شود. به علاوه، پیدا کردن مراکز آموزش زبان مناسب و معتبر می‌تواند بسیار زمان‌بر و حتی با شک و تردید باشد.

در وب سایت ایران آموزشگاه، این امکان فراهم شده است که معتبرترین آموزشگاه‌ها به صورت اختصاصی معرفی شوند. آموزشگاه‌های زبانی که خدمات خاصی را ارائه می‌دهند، مثلاً آزمون‌های بین‌المللی برگزار می‌کنند، در زمرۀ این آموزشگاه‌های معتبر هستند. این قابلیت در وب سایت ما، به شما کمک می‌کند که هر چه سریع‌تر بتوانید نتیجه‌ای بهینه از جستجوی خود دریافت کنید. با مراجعه به صفحه معتبرترین آموزشگاه‌های زبان در ایران، می‌توانید آموزشگاه مناسب شرایط خود را بیابید.

معتبرترین آموزشگاه‌های آیلتس، مکالمه زبان، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی، مراکز برگزار کننده آزمون ماک، دوره‌های تربیت مدرس زبان، آموزش زبان کودکان و دیگر مراکز آموزش زبان کشور، در این صفحه اختصاصی قابل مشاهده است.

3

معرفی و ثبت رایگان اطلاعات مؤسسات و آموزشگاه‌های زبان کشور

تمام مراکز آموزش زبان، در هر نقطه از ایران، می‌توانند اطلاعات خود را در وب سایت ایران آموزشگاه ثبت کنند. این امکان به صورت رایگان، برای تمام مراکز آموزشی فراهم شده است. امکان ثبت رایگان اطلاعات مؤسسات و آموزشگاه‌های زبان کشور در وب سایت ما، به تمام افراد این اجازه را می‌دهد که در هر نقطه از ایران، امکان جستجوی آموزشگاه مورد نظر خود را داشته باشند.

ایران آموزشگاه، وب سایتی برای تبلیغات آموزشگاه‌های زبان

علاوه بر امکان ثبت رایگان اطلاعات مراکز آموزش زبان، امکان تبلیغات خاص و منحصر به فرد برای آموزشگاه‌های زبان فراهم شده است. امکان تبلیغات با روش‌های مختلف نظیر محتوای متنی یا بنری و یا به صورت رپورتاژ نیز فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سخن آخر

در این مطلب، درباره وب سایت ایران آموزشگاه به عنوان بانک جامع آموزشگاه‌های زبان سرتاسر ایران با شما صحبت کردیم. در ادامه ضمن معرفی کلی مراکز آموزش زبان، شما را برای انتخاب آموزشگاه مناسب راهنمایی کردیم. اگر شما هم قصد انتخاب آموزشگاه مناسب برای زبان آموزی دارید، به لیست مراکز آموزش زبان کشور در ایران آموزشگاه مراجعه کنید.

خبرنگار: جواد همت خواه

انتهای پیام/
زبان انگلیسی کلاس زبان آموزشگاه زبان آموزش زبان موسسه زبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر