کد خبر: 1122499 A

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ، متن پیام منصور یزدی‌زاده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت نماد خدمتگزاری و وحدت مردم و دولت، یادگار ارزشمند دو اسوه مجاهد، شهیدان رجایی و باهنر است که نام و خاطره آنان به عنوان یک سرمشق و نمونه خدمت بی‌منت ماندگار شده است. این هفته فرصتی مناسب است تا نیروهای خدمتگزار در تجدید پیمان با امام راحل (ره) و این شهدای بزرگوار، صحنه‌های متعالی از رشد و توسعه کشور را رقم بزنند و پیشرفت روزافزون کشور را در تمامی زمینه‌ها فراهم آورند.

امروزه بخش بزرگی از موفقیت‌ها و پیشرفت‌های روزافزون نظام مرهون تجربه‌، تخصص و توانمندی برجسته و چشمگیر کارکنان صنعت فولاد کشور است و در این میان تلاشگران شرکت ذوب‌آهن اصفهان با سختکوشی و تعهد و مسئولیت‌پذیری مضاعف در جبهه صادرات، علاوه بر پشتیبانی از تولید و توسعه صنایع، با اهتمام به حفظ منافع ملی، کوشش در راه توسعه و اقتدار و سرافرازی کشور را، الگو و سرلوحه اصلی کاری خود قرار داده‌اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران عزیز تبریک عرض نموده، موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و اهداف مهم انقلاب اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

منصور یزدی‌زاده

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان
انتهای پیام/
اصفهان امام راحل دولت ذوب آهن روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر