خبرگزاری کار ایران

| 10:03   
کد خبر : ۱۳۹۴۹۵۴

مخالفت شماری از جمهوری‌خواهان با تعلیق کمک‌ها به اوکراین

برخی از جمهوری‌خواهان در سنای ایالات متحده با طرح ‌رئیس مجلس نمایندگان، مبنی بر عدم گنجاندن منابع مالی برای کمک به اوکراین در یک ابتکار کوتاه‌مدت برای افزایش بودجه برای دولت ایالات متحده، مخالفت کردند.

مخالفت شماری از جمهوری‌خواهان با تعلیق کمک‌ها به اوکراین

به گزارش ایلنا به نقل از تاس، برخی از جمهوری‌خواهان در سنای ایالات متحده با طرح ‌رئیس مجلس نمایندگان، مبنی بر عدم گنجاندن منابع مالی برای کمک به اوکراین در یک ابتکار کوتاه‌مدت برای افزایش بودجه برای دولت ایالات متحده، مخالفت کردند.

واشنگتن تایمز گزارش داد‌ که «کوین مک‌کارتی»، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارد بودجه بعدی برای اوکراین را از لایحه هزینه‌های کوتاه‌مدت حذف کند، اما برخی از همکاران جمهوری‌خواه او در سنا از این اقدام نگران هستند‌. 

این روزنامه گزارش داد: «برخی از قانونگذاران جمهوری‌خواه در سنا حمایت خود را از مک‌کارتی اعلام می‌کنند... اما آن‌ها نمی‌خواهند بودجه برای اوکراین را از ابتکار عمل با هدف جلوگیری از بسته شدن احتمالی برخی آژانس‌های فدرال حذف کنند».

سناتور لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی به خبرنگاران گفت که مخالف «قطع کمک‌های آمریکا به اوکراین» است. به گفته وی، این امر منجر به «آشوب در جهان» خواهد شد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز