خبرگزاری کار ایران

| 09:52   
کد خبر : ۱۳۴۴۸۰۵
یحیی سریع:

اگر ائتلاف متجاوز دست به حماقت بزند، احتمال ‌حملات گسترده‌ چه در عربستان و چه در امارات وجود خواهد داشت

سخنگوی ‌نیروهای مسلح یمن گفت که اگر متجاوزان به این کشور مرتکب هر گونه حماقتی شوند، پاسخ این نیروها غافلگیرکننده و شامل حملات بزرگ چه در عربستان سعودی و چه در امارات خواهد بود.

اگر ائتلاف متجاوز دست به حماقت بزند، احتمال ‌حملات گسترده‌ چه در عربستان و چه در امارات وجود خواهد داشت

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، سخنگوی ‌نیروهای مسلح یمن گفت که اگر متجاوزان به این کشور مرتکب هر گونه حماقتی شوند، پاسخ این نیروها غافلگیرکننده و شامل حملات بزرگ چه در عربستان سعودی و چه در امارات خواهد بود.

 «یحیی سریع»، سخنگوی نیروهای مسلح یمن ‌تاکید کرد که وزارت دفاع و رئیس ستاد نیروهای مسلح این کشور از بازگشت فریب‌خوردگان به ارتش ملی استقبال می‌کند و آن را مایه افتخار می‌داند.

وی ‌گفت: «یمن از آن همه شهروندان است و برای همه آنان جا دارد و ما در نیروهای مسلح هر شهروند یمنی را یک جزء اساسی از کشور می دانیم و معتقدیم هیچ کس را نمی‌توان کنار گذاشت.»

وی افزود: «اما کسانی که در این امر تاخیر کنند و همچنان در صف متجاوزان باقی بمانند، بدانند که قوانین کشور در مورد آنان اجرا خواهد شد و باید پاسخگو باشند.»

سریع گفت: «اگر ائتلاف متجاوز هرگونه حماقتی مرتکب شود، احتمال اقدامات غافلگیرانه و حملات گسترده‌ چه در عربستان و چه در امارات وجود خواهد داشت و بر تمام منطقه تاثیر خواهد گذاشت.»

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز