کد خبر: 995411 A

زبان آموزانی که قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی به کشورهای انگلیسی زبان را دارند، با شرکت در دوره های آموزشی آیلتس می توانند زبان انگلیسی خود را مورد ارزیابی قرار دهند. مدرک آیلتس یکی از مدرک های بین المللی بوده و در همه جای دنیا قابل استفاده است.

آموزشگاه زبان تهران زبان برگزار کننده دورهایی از جمله آیلتس، مکالمه، تدریس خصوصی و تدریس فشرده زبان انگلیسی می باشد. این آموزشگاه با داشتن سال ها تجربه در امر تدریس زبان انگلیسی، یکی از معتبرترین موسسات است.

آموزش آیلتس

هدف بسیاری از افراد از آموزش و یادگیری دوره های آیلتس، سنجش سطح زبان انگلیسی در عرصه بین المللی است. زبان آموزانی که قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی به کشورهای انگلیسی زبان را دارند، با شرکت در دوره های آموزشی آیلتس می توانند زبان انگلیسی خود را مورد ارزیابی قرار دهند. مدرک آیلتس یکی از مدرک های بین المللی بوده و در همه جای دنیا قابل استفاده است. آموزش آیلتس برای افرادی است که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشور های انگلیسی زبان را دارند،  یکی از بهترین آموزش ها محسوب می شود زیرا زبان آموزان به طور کامل با تمام مهارت های زبان انگلیسی آشنا می شوند. زبان آموزان می توانند با آموزش آیلتس، مهارت های 4 گانه زبان انگلیسی را به طور حرفه ایی یاد بگیرند. با توجه به این موضوع که ارائه دادن مدرک آیلتس برای گرفتن پذیرش از دانشگاه بسیاری کشورها امری ضروری است و بدون مدرک آیلتس شانس کمتری برای پذیرش وجود دارد، آموزش آیلتس یکی از مهمترین آموزش ها برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر را دارند محسوب می شود. زبان آموزان با شرکت در کلاس های مخصوص آیلتس و همچنین با قبول شدن در این آزمون، می توانند در بهترین دانشگاه های دنیا ادامه تحصیل دهند. آزمون آیلتس برای سنجش سطح زبان انگلیسی زبان آموزان، معتبرترین و بهترین استانداردهای بین المللی را مورد استفاده قرار می دهد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

یکی از مهمترین نکات در یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری مکالمه آن به طور کامل و دقیق است. زبان آموزان می توانند با یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، بهترین استفاده را از این زبان کرده و در همه جا از آن استفاده کنند.  روش های جدید و متنوعی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی وجود دارد و بیشتر مدرسان بر این باورند که زبان آموزان با استفاده از این روش ها، می توانند خیلی سریع به مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. یکی از بهترین روش ها برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی خواندن مجله است. به طور کلی می توان گفت خواندن مجله های مختلف به زبان انگلیسی نقش قابل توجهی در یادگیری مکالمه این زبان برای زبان آموزان دارد. اساتید با تهیه مجلات آموزشی مرتبط، می توانند در آموزش مکالمه زبان انگلیسی کمک بزرگی به زبان آموزان بکنند. این کار جذابیت آموزش مکالمه زبان انگلیسی را تا حد زیادی افزایش می دهد به ویژه اگر موضوع مجله، موضوع مورد علاقه زبان آموزان باشد. به عنوان مثال اگر زبان آموزان به موضوعات هنری علاقه داشته باشند، خواندن مجله های هنری و صحبت کردن درباره آن، آنها را به چالش کشانده و درنتیجه انگیزه بیشتری برای یادگیری مکالمه درباره موضوع مورد نظر در آنها ایجاد می شود.

یادگیری زبان انگلیسی این امکان را به شما می دهد که دوره های یادگیری علمی و تکنولوژی را به زبان انگلیسی یاد بگیرید. دوره هایی مانند دوره دیجیتال مارکتینگ، دوره مدیریت مالی و حسابداری و دیگر دوره ها. یکی دیگر از روش ها برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، گوش دادن به موسیقی های معروف یا موسیقی مورد علاقه زبان آموزان است. زیرا زبان آموزان با تمرکز بر آهنگ می توانند به خوبی تمام قسمت های آن را متوجه شوند. گوش دادن به اخبار نیز کمک بزرگی به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی می کند. زبان آموزان با گوش دادن به اخبار محلی، با خیلی از اصطلاحات و واژه های زبان انگلیسی آشنا می شوند و در نتیجه می توانند در مکالمات خود از این واژه ها به درستی استفاده کنند. در این روش آموزشی، زبان آموزان و استاد با گوش دادن به بخشی از اخبار و سپس تحلیل آن، می توانند اخبار را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

آموزش فشرده زبان انگلیسی

دوره آموزش فشرده زبان انگلیسی تهران زبان یکی از پربازده ترین دوره های آموزشی محسوب می شود زیرا زبان آموزان در این دوره ها، زبان انگلیسی را به طور کاملاً کاربردی و صحیح آموزش می بینند. این دوره بیشتر مناسب افرادی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرند و وقت کافی برای یادگیری ندارند. روند کلاس ها در دوره های فشرده به این صورت است که زبان آموزان باید هر روز در کلاس شرکت کنند و با توجه به این که مطالب آموزشی هر روز برای زبان آموزان تکرار می شود، زبان آموزان به راحتی نکات آموزشی را فراموش نمی کنند. تکرار و تمرین مداوم نکات آموزشی زبان انگلیسی، یکی از مهم ترین اصول برای یادگیری زبان انگلیسی است و تاثیر فوق العاده ایی بر روند یادگیری زبان آموزان دارد. از مزیت های مهم دوره های فشرده زبان انگلیسی این است که زبان آموزان از طریق درگیر شدن با زبان انگلیسی، این زبان را یاد می گیرند. در حقیقت می توان گفت زبان آموزان در دوره های فشرده به چالش کشیده می شوند و به همین دلیل می توانند بهتر زبان انگیلسی را یاد بگیرند. در دوره هایی که برای آموزش فشرده زبان انگلیسی برگزار می شود، زبان آموزان با توجه به یک برنامه ریزی دقیق و روزانه، آموزش می بینند. آموزش زبان انگلیسی به صورت روزانه، یکی از بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی است زیرا در این روش ذهن زبان آموزان هر روز با مطالب جدید درگیر می شود. دوره های فشرده زبان انگلیسی این امکان را به زبان آموزان می دهد که با تمرین و تکرار روزانه مطالب، در کوتاه ترین زمان، زبان انگلیسی را یاد بگیرند و پیشرفت قابل توجهی داشته باشند. یادگیری  زبان به صورت فشرده موجب می شود زبان آموزان کلمات و اصطلاحات جدید را بهتر یاد بگیرند و در نتیجه این اصطلاحات بهتر در ذهن آنها می ماند.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی

با توجه به این که زبان انگلیسی یکی از مهمترین زبان های دنیا برای یادگیری است، آموزش آن از اهمیت زیادی برخوردار است. به طور کلی می توان گفت یکی از سریع ترین و پربازده ترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری آن به صورت خصوصی است. در این روش آموزشی زبان آموزان خیلی خوب نکات آموزشی را یاد می گیرند و با توجه به زمان کافی که در این کلاس ها دارند، می توانند به طور کامل از تجربیات اساتید خود استفاده کنند. در حقیقت می توان گفت آموزش زبان انگلیسی در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، نتایج و بازده بهتری برای زبان آموزان به همراه دارد.  یکی از مهمترین مزیت های کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مقایسه با کلاس های عمومی در این است که در کلاس های خصوصی مشکلات درسی زبان آموزان خیلی سریع تر رفع می شود زیرا استاد به خاطر داشتن زمان کافی می تواند تمام مشکلات درسی زبان آموز را به خوبی حل کند. در دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، با توجه به سطح و هدف زبان آموز از آموزش به آنها آموزش داده می شود. در این دوره ها زبان آموزانی که به قصد تجارت و کسب و کار زبان انگلیسی را یاد می گیرند، با اصطلاحات تجاری به طور کامل آشنا می شوند. تدریس خصوصی زبان انگلیسی فرصت های زیادی در اختیار زبان آموزان قرار می دهد و افراد می توانند در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، به این زبان تسلط کافی پیدا کنند. با توجه به این که زبان انگلیسی در یسیاری از نقاط دنیا به عنوان زبان اصلی استفاده می شود، یادگیری آن برای افرادی که با شرکت های انگلیسی زبان مشغول همکاری هستند، امری ضروری محسوب می شود.

انتهای پیام/
دوره های آموزشی کسب و کار مشکلات مهاجرت برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر