کد خبر: 887529 A

فیلم کمدی مطرب پرفروش ترین سینمایی ایرانی است.این یک شعار نیست! سند این حرف فروش 39 میلیاردی مطرب در سینماها بوده است که توانست با یک میلیارد فاصله از «هزارپا» پیشی بگیرد.

باتوجه به رکورد فروش مطرب اما از نظر مخاطب به پای رقیب خود یعنی هزارپا نرسیده است.از تمام این مسائل که عبور کنیم ، چشم انتظاری مخاطبان شبکه نمایش خانگی برای دانلود فیلم مطرب آن ها را از پاییز به زمستان کشانید تا اینکه در خانه نشینی و اوج قرنطینه به دلیل بیماری کرونا، تصمیم بر آن شد مطرب در این برهه از شبکه نمایش خانگی پخش شود تا بهترین تصمیم برای پر کردن اوقات فراغت در کنار خانواده باشد.

معرفی عوامل مطرب خالی از لطف نیست؛ این اثر ساخته مصطفی کیایی با موضوعی کمدی، اجتماعی و البته تاریخی قصه یک خواننده بنام ابراهیم است که معروف شدنش همزمان می شود با انقلاب اسلامی 1357، با پیش آمدن این رخداد مهم و شرایط اکثر خواننده ها از صحنه کنار رفته و ترک فعالیت موقت می کنند، ابراهیم دوست دارد کنسرت برگزار کند و یک خواننده بزرگ باشد، تا اینکه دخترش زیبا ترتیب یک برنامه در استانبول ترکیه را میدهد و ابراهیم معروف به خوش لحن (خوش سینه) آماده و به استانبول می رود. در ادامه پسرش فواد که در خوانندگی دستی دارد و سبک خاص خود یعنی رپ را دارد به دنبال پدر راهی می شود ، این آغازی بر مشکلات و دردسرهای این خانواده در دیار غربت است...

بازیگران و نقش آن ها:

پرویز پرستویی در نقش (ابراهیم خوش لحن)

الناز شاکردوست (زیبا خوش لحن)

محسن کیایی (فواد خوش لحن)

مهران احمدی (مارشال)

عایشه گل جوشکن (نازان)

حسین امیدی (شهاب)

امین مقدم (پارسا)

الناز شاکردوست اخیر در فیلم پرمغز نرگس آبیار بنام شبی که ماه کامل شد بازی درخشانی داشته و بنظر میرسد در کنار استاد پرستویی فیلم بسیار مهیجی را شاهد باشیم؛ پرویز پرستویی بارها نشان داده برای این چنین نقش ها شگرد خاصی دارد و می تواند مخاطب را در اوج رضایت نگه دارد.

فیلم مطرب با 5 کیفیت عالی بصورت قانونی موجود است. لینک های دانلود فیلم مطرب:

دانلود فیلم مطرب با لینک مستقیم

انتهای پیام/
انقلاب اسلامی اوقات فراغت زمستان مشکلات نمایش خانگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر