کد خبر: 811647 A

درب آکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت ‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چند روزه‌ای بروید .

طرح حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی (کشویی)، درب کرکره ای، تاشو و … هم می‌نامند .

  • کمترین میزان خطا در ساخت و حرکت بسیار روان درب
  • دارای ضریب امنیتی بسیار
  • کلیه سوراخهای پرچ با دستگاه سمبه ماتریس زده می شود.
  • سایز تسمه ها   5mm × 2Cm
  • تسمه ها دارای 2 سرگرد شده پرس خورده
  • استحکام بی نظیر پرچ ها
  • دارای صدای بسیار کم هنگام بازو بسته کردن به نمونه های دست ساز
  • رنگ کوره ای

09

یکی از راه ها برای محافظت از ساختمان ها و ویلا ها استفاده از حفاظ پنجره میباشد،شاید تصور مردم از این نوع حفاظ فقط میله های فلزی ساده باشد اما شرکت آهن سازه با ایده های جدید و جالب توانسته سبک و طراحی قدیمی حفاظ نرده پنجره را کامل تغییر دهد و طراحی ها به سمت لوکس ترو مدرن تر بودن حفاظ پنجره تغییر یافته و در کنار آن امنیت هم بیشتر شده است.در مورد طراحی و رنگبندی و ابعاد حفاظ هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد بلکه تمامی طرح ها بر اساس دیزاین ساختمان و رنگبندی نمای آن دیزاین میشود .

11

حفاظ شاخ گوزنی 

نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ روی دیوار (نرده دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند .

تماس با بزرگترین تولید کننده نرده حفاظ

09127800603

09128047694

02122503846

انتهای پیام/
نرده شاخ گوزنی حفاظ بوته ای حفاظ دیوار حفاظ ساختمان حفاظ آبشاری حفاظ آهنی حفاظ نیزار حفاظ دیواری حفاظ سرنیزه ای حفاظ لیلیوم حفاظ بوته خاری محافظ شاخ گوزنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر