کد خبر: 1332386 A

همکاری نزدیک شیریک با اولین نمایشگاه تخصصی صنعت میوه و سبزیجات کشور

همکاری نزدیک شیریک با اولین نمایشگاه تخصصی صنعت میوه و سبزیجات کشور

نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت میوه و سبزیجات کشور با نام برند ایران فروت شو (IRAN FRUIT SHOW) در زمینه‌های محصولات ارگانیک، میوه و سبزیجات تازه، ماشین‌آلات، نگهداری و لجستیک، بسته‌بندی، برندینگ صادرات، از 4 تا 7 اسفندماه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب برپا خواهد شد.

این نمایشگاه که با همکاری نزدیک وزارت جهاد کشاورزی، معاونت باغبانی، سازمان توسعه تجارت ایران، شهرداری تهران، مجموعه شیریک و تشکل‌های مربوطه برگزار خواهد شد، بستر و فرصتی‌های بی‌نظیری را فراهم خواهد کرد تا تولیدکنندگان و صاحبین کسب و کار به تبادل ایده‌ها و بینش‌های تجاری در مورد بازار میوه و سبزیجات تازه در ایران پرداخته و صنعت میوه کشور را وارد مسیر سریع رشد، اصلاحات و توسعه اقتصادی کند.

عمده تمرکز نمایشگاه ایران فروت در اولین حضور خود در کشور، بر معرفی:

- میوه و سبزیجات تازه ، میوه و سبزیجات صادراتی/ وارداتی، میوه و سبزیجات منجمد، میوه و سبزیجات کم آب، قارچ های تازه / خشک، انواع میوه‌های خشک، سبزیجات خشک، صیفی جات،گیاهان تازه، جوانه ها، محصولات ارگانیک و ...

 

- فناوری نظارت بر محصول، سیستم‌های خنک کننده و تجهیزات حفاظت از گیاه، ماشین‌آلات کاشت، تجهیزات تصفیه پس از برداشت، تجهیزات پردازش و بسته بندی، تجهیزات فن‌آوری بی ضرر، تازه تجهیزات فن آوری نگه داشتن و...

- سیستم های توزین، برچسب گذاری، ذخیره‌سازی، سیستم‌های شست‌و‌شو، سیستم‌های حمل و نقل، پایانه‌های میوه، امکانات انبار، کنترل کیفیت، صدورگواهینامه‌ها و ...

- زنجیره تأمین محصولات کشاورزی، معرفی ​​پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی مواد کشاورزی، فناوری‌های دیجیتال، فناوری فروش هوشمند، راه‌حل‌های تجارت الکترونیک در فروش آنلاین میوه و سبزیجات، انبارداری و سیستم خدمات لجستیکی میوه و سبزیجات، زنجیره تامین سبز و ... خواهد بود.

02

 

شیریک یکی از همکاران این نمایشگاه و اولین فروشگاه اینترنتی خرید اجتماعی در ایران به کمک همکاری نزدیک با باغداران و کشاورزان، تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی بازار، بستری ایجاد کرده‌ که بهای کلیه محصولات کشاورزی، میوه و سبزیجات و ... در خرید آنلاین میوه به قیمت تره بارِ عمده تمام شود. مجموعه شیریک در این مهم با ارتباط مستقیم با کشاورزان و باغداران و با حذف واسطه‌ها و ارائه بهترین قیمت میوه و سبزیجات، نیاز کاربران خود را در سطح خرد و کلان مرتفع می‌نماید.

03

کاربران و مشتری‌های شیریک، وقت خود را در  ترافیک یا صف‌های طولانی و خسته‌کننده‌ی فروشگاه‌های میوه و یا بازارهای تره‌بار تلف نمی‌کنند و تنها با چند کلیک خرید آنلاین میوه‌ و سفارشات خود را انجام داده و ارسال میوه درب منزل یا محل مورد نظر آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود.

ضمن اینکه فروشگاه اینترنتی شیریک پس از 3 سال فعالیت در حوزه خرده فروشی آنلاین و موفقیت در تأمین محصولات کشاورزی، میوه و سبزیجات تازه و سایر کالاهای مصرفی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، محصول جدید خود را به نام شیریک ساپلای با هدف تأمین کلیه مواد اولیه رستوران‌ و کافی‌شاپ‌ها، آبمیوه فروشی‌ها و ... راه اندازی کرده است. بستری مدرن در تأمین کلیه اقلام یک کسب و کار که می‌توان در آن تمامی نیازها را یکجا جستجو و به صورت عمده خریداری کرد! با استفاده از این بستر بدون نیاز به مراجعه حضوریِ مسئول خریدها به بازار میوه و تره‌بار، تمامی محصولات مورد نیاز مجموعه ها با قیمت عمده در کمترین زمان ممکن، روزانه برای آن‌ها ارسال خواهد.

رونق و فروش بیشتر تأمین‌کنندگانِ اصلی و کشاورزان و حذف دلالان در چرخه تأمین محصولات کشاورزی و اتصال تولید کننده به مصرف کننده نهایی و کاهش چالش‌ها در این چرخه تأمین، از اهداف اصلی شیریک در محصول جدید خود با نام شیریک ساپلای است.

04

شیریک در طول مدت فعالیت خود توانسته، بازاری از خرده فروشی آنلاین و عمده فروشی آنلاین را برای نیازهای مختلف جامعه راه‌اندازی کند. در دو محصول شیریک و شیریک ساپلای سعی بر این شده که هر کشاورز به مثابه یک فروشگاه آنلاین کنترل بازار و محصول خود را در دست داشته و به فرصت‌های فروش بیشتری دست پیدا کند.

از آنجا که افزایش جمعیت طبقه‌ی متوسط، رشد شهرنشینی، تغییر سبک زندگی مصرف کننده و افزایش آگاهی مردم نسبت به اهمیت مصرف میوه و سبزیجات، هم تولید انواع میوه و سبزیجات و هم مصرف آن ها را به سرعت افزایش داده و انتظار می‌رود صنعت جهانی میوه در آینده نزدیک رشد قوی و ثابتی داشته باشد، شیریک تلاش دارد با حضور مؤثر و پر رنگ خود در نخستین نمایشگاه صنعت میوه و سبزیجات با آشنایی و ارتباط هرچه بیشتر با باغداران، کشاورزان، تأمین‌کنندگانِ مجموعه‌های بسته‌بندی، توزیع‌کنندگان و خرده‌فروشان و توسعه و ایجاد شبکه‌های همکاری و ... در این مسیر گام‌های بزرگی بردارد.

بخش میوه و سبزیجات کشور با بهره‌مندی از تنوع بسیار بالا، حجم تولید، کیفیت‌های متفاوت و قیمت‌های رقابتی، از ظرفیت‌های قابل توجهی برای تأمین تقاضای رو به رشد مشتریان شیریک برخوردار است. این موضوع شیریک را برآن داشته تا در اولین نمایشگاه بین‌المللی صنعت میوه و سبزیجات کشور  IRAN FRUIT SHOW نقشی پر رنگ و حضوری مؤثر داشته باشد.

لازم به ذکر است مهمان ویژه اولین نمایشگاه صنعت میوه و سبزیجات ایران، مدیر نمایشگاه Interfresh Eurasia است. نمایشگاهی معتبر که همه ساله در شهر آنتالیای کشور ترکیه با حضور غرفه داران و بازدیدکنندگانی از بیش از 20 کشور جهان در ارتباط با تجارت میوه و محصولات تازه برگزار می‌شود.

قطعاً این نمایشگاه رویدادی تازه و نو می‌باشد که در آن با همکاری و اشتراک تجربه تمامی شرکت‌کنندگان، به سوی چشم اندازی مشترک و انتخاب گزینه‌های راهبردی گام‌های مؤثری در کشور و در سطح جهانی برداشته می‌شود. 4 تا 7 اسفندماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۷ غرفه شیریک در محل دائمی نمایشگاه های شهرآفتاب، میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به این صنعت خواهد بود.

پایان رپرتاژ آگهی
نمایشگاه میوه و سبزیجات خرید میوه خرید میوه آنلاین شیریک صنعت میوه شیریک ساپلای نمایشگاه صنعت میوه و سبزیجات میوه فروشی آنلاین
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر