کد خبر: 669518 A

با آرای هیات‌مدیره؛

هیات‌مدیره اتحادیه سراسری تعاونی‌های مصرف محلی ایران حسین نیکواقبال را به سمت مدیرعاملی این اتحادیه منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در مراسم معارفه مدیرعامل جدید این اتحادیه که با حضور مدیران عامل تعدادی از تعاونی‌های  تهران و البرز  صورت گرفت، علی‌اصغر فروزان رئیس هیات‌مدیره ضمن تقدیر از خدمات رضا وفسی مدیرعامل پیشین اتحادیه نقش تعاونی‌های مصرف محلی را در دوران خاص اقتصادی کشور کلیدی و حساس عنوان کرد و گفت: اتحادیه سراسری تعاونی‌های مصرف محلی ایران از بدو تأسیس تاکنون همواره در سخت ترین شرایط اقتصادی کشور همراه مردم و همیار دولت بوده است.

وی افزود: عملکرد مناسب تعاونی‌های تحت پوشش این اتحادیه در تعدیل قیمت و توزیع عادلانه کالا میان اقشار کم درآمد و نیازمند نقش به‌سزایی داشته است.

فروزان وضعیت فعلی اقتصادی کشور را حساس خواند و متذکر شد: در حال حاضر و با توجه به شرایط ویژه کشور این اتحادیه با تمام توان تلاش می‌کند رسالت محوله را به نحو شایسته به انجام برساند. یکی از مهمترین وظایف این اتحادیه تهیه و توزیع کالای تنظیم بازار و سبد کالا است که با هماهنگی شعب و تعاونی‌های مصرف محلی برای نیل به این هدف در حال برنامه‌ریزی و فعالیت هستیم.

احمد امیدبخش امیری نائب‌رئیس این اتحادیه نیز اظهارکرد: در دوره‌های سخت اقتصادی همراه مردم بوده و هستیم و امیدواریم بتوانیم بعد از گذر از بحران فعلی همواره در رشد و تعالی اقتصاد کشور همراه دولت و مردم باشیم.

اتحادیه تعاونی‌های مصرف محلی سال۱۳۶۰‌ و در دوران بحران اقتصادی کشور راه‌اندازی شد و نقش به‌سزایی در توزیع عادلانه ارزاق و کالاهای اساسی کشور داشته است. تعاونی‌های تحت پوشش این اتحادیه شامل ۴ شعبه فروشگاه زنجیره‌ای و ۲۲۴ شرکت تعاونی مصرف محلی است که با آغاز مجدد طرح سهمیه‌بندی ارزاق به‌عنوان مرجع توزیع کالا های اساسی نقشی پر رنگ‌تر از پیش در اقتصاد مقاومتی کشور خواهد داشت.

اتحادیه تعاونی‌های مصرف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر