خبرگزاری کار ایران

با صدور حکم استاندار قزوین صورت گرفت؛

انتصاب مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری قزوین

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۱۰۹۱

با صدور حکمی از سوی استاندار قزوین، محسن اسماعیلی به عنوان مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری قزوین منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین با صدور حکمی محسن اسماعیلی را به سمت مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری قزوین منصوب کرد.

در حکم استاندار قزوین خطاب به محسن اسماعیلی آمده است: 

مبتنی بر عهدی که با قادر متعال بسته ام و تعهدم به مردم شریف استان قزوین در گزینش همکاران متخصص، متعهد، مستقل، تلاشگر و مردمی و با عنایت به پیشنهاد معاون محترم هماهنگی امور عمرانی، جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک منصوب می کنم.

انتظار دارم برنامه محور، دانش مدار و حرفه ای با اصالت دادن به مصالح و منافع عامه مردم، نسبت به نظارت عالیه بر تهیه و تعیین محدوده و حریم شهرها و محدوده روستاها، نظارت فنی بر اجرای طرح های عمرانی و فنی استان، هماهنگی بین دستگاه های اجرایی استان در انجام امور محوله در حوزه خدمات روبنایی، همکاری در تهیه ضوابط و معیارهای فنی و نظارت عالیه بـر تطبیق موازین در اجرای پروژه های عمرانی در چارچوب مصوبات شورای فنی استان، تعامل با سازمان نظام مهندسی ساختمان در اجرای قانون سازمان نظام مهندسی و کنترل ساختمان و مقررات ملی ساختمان، نظارت و پیگیری امور مرتبط با اجرای طرح های مقاوم سازی ساختمان ها و شریان های حیاتی، انجام هماهنگی های لازم بین امور حمل و نقل و ترافیک درون شهری و برون شهری اقدام کنید.

مسلم است که ادامه توفیق خدمت در این سمت، مشروط به تداوم تقیّدتان به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز