خبرگزاری کار ایران

مدیرکل راهداری‌ همدان:

ثبت بیش از ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تردد بین استانی در اردیبهشت امسال

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۹۱۰۰

مدیرکل راهداری‌ و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از ثبت سه میلیون و ۹۰۴ هزار تردد بین استانی در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش ایلنا از همدان، مهرداد آهکی با بیان اینکه ۸۰ سامانه تردد شماردر محورهای مواصلاتی استان تردد خودروها را ثبت می‌کنند، اظهار کرد: بیش از سه میلیون و ۹۰۴ هزار تردد بین استانی وسایل نقلیه در اردیبهشت ماه  ۱۴۰۳ بوده که یک نسبت به ماه مشابه سال گذشته درصد افزایش داشته است. 

وی تصریح کرد: متوسط تردد بین استانی روزانه در اردیبهشت سال‌جاری ۱۲۵ هزار و ۹۳۰ وسیله نقلیه بوده و در خصوص محورهای دارای بیشترین تردد در اردیبهشت ماه هم باید گفت که سه راهی بهار -همدان (مهدی آباد) با متوسط تردد روزانه ۳۸۰ هزار و ۲۰۶ وسیله نقلیه بیشترین تردد را داشته است. 

آهکی ادامه داد: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد سهم تردد وسایل نقلیه غیر بومی در استان کاهش داشته و براساس اطلاعات پلاک های ثبت شده در ماه قبل، از مجموع ۱۴ میلیون و ۹۰۵ هزار و ۹۴۳  تردد ثبت شده در استان ۱۵۸ هزار و ۶۴۸ مورد انواع تخلفات ثبت شده است که مهمترین تخلفات شامل سرعت بیش از ۵۰ کیلومتر بر ساعت، و تخطی از سرعت مجاز و همچنین تخلفات اضافه تناژ می باشد و بیشترین محورهای دارای تخلف سرعت در اردیبهشت ماه در محور آزاد راه ساوه به همدان و بالعکس و همچنین محور ملایر به همدان بوده است که به تفکیک ناوگان بیشترین تخلف مربوط به ناوگان پلاک شخصی با ثبت ۹۷ هزار و ۳۱۸ و ناوگان باری با ثبت ۵ هزار و ۸۰ است.

وی همچنین به مقاصد وسایل نقلیه در کشور در اردیبهشت ماه اشاره کرد و افزود: براساس اطلاعات پلاک‌های ثبت شده در دوربین‌های پلاک‌خوان ۶۱۳ هزار و ۶۲۴ هزار وسیله نقلیه از استان همدان در سایر استان‌ها مشاهده شده است و استان‌های مرکزی، تهران و قم بیشترین سهم مقاصد سفر را داشته‌اند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز