خبرگزاری کار ایران

استاندار البرز دستور داد؛

لزوم گره گشایی از پروژه ریحانه نیروهای مسلح در شهر جدید مهستان

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۰۰۰۸

استاندار البرز گفت: پروژه ۴ هزار و ۵۰۰ واحدی ریحانه نیروهای مسلح در ورودی شهرجدید مهستان با پیگیری‌ها و هماهنگی های صورت گرفته بزودی فعال می‌شود.

به گزارش ایلنا از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه قرارگاه مسکن استان با موضوع تامین مسکن نیروهای مسلح استان که روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور سردار ابن الرضا رئیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، اظهار کرد: بخش بزرگی از مشکلات معیشتی مردم با تامین مسکن حل می شود.

وی ادامه داد: بسیاری از نیروهای مسلح در استان البرز و همچنین کشور، فاقد این امکان مهم هستند که باید تدابیری برای بهره برداری از امکانات موجود و اختصاص اراضی مناسب جهت ساخت مسکن، اتخاذ شود.

عبداللهی به پروژه ۴ هزار و ۵۰۰ واحدی ریحانه در ورودی شهرجدید مهستان اشاره کرد و گفت: این پروژه از سال ها پیش مغفول مانده و رها شده که می توان با احیای آن بخش بزرگی از نیاز نیروهای مسلح را پاسخگو بود.

وی افزود: درصدد هستیم با هماهنگی ها و پیگیری های صورت گرفته این پروژه را احیا کرده و با همراهی دستگاه های مربوطه، سرعت بخشیم.

استاندار البرز گفت: پروژه های دیگری نیز در قالب تعاونی و... مطرح است که برای رفع موانع آنها ورود تخصصی خواهیم داشت.

وی افزود: انتظار می‌رود نیروهای مسلح مستقر در استان نیز پیگیری های لازم را برای تحقق مصوبات داشته باشند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز