خبرگزاری کار ایران

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار قزوین:

نمایشگاه مطبوعات و رسانه قزوین می‌تواند به طور سالانه برگزار شود

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۸۸۱۴

شهرداری و شورای شهر همکاری ویژه داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: در استان قزوین این قابلیت وجود دارد که به طور سالانه و منظم نمایشگاه مطبوعات و رسانه داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نخستین نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه و جشنواره مطبوعات استان قزوین، پیش از ظهر امروز در سالن جلسات معاونت سیاسی استانداری برگزار شد.

عباس کاظمی در این نشست گفت: رشد و توسعه یافتگی حوزه مطبوعات یکی از شاخص‌های توسعه سیاسی و بلوغ فکری در جامعه است و بنابراین باید به رویدادهای حوزه رسانه فراتر از صرف یک نگاه صنفی توجه داشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین ادامه داد: علی‌رغم چالش‌هایی که در حوزه رسانه وجود دارد، ما در مقایسه با برخی استان‌های هم‌تراز خودمان در جایگاه بالاتری قرار داریم.

وی عنوان کرد: نمایشگاه مطبوعات تجاری و اقتصادی نیست که برای رسانه‌ها آورده مادی داشته باشد؛ اما می‌تواند زمینه این را فراهم کند که در طولانی مدت به توامندی رسانه‌ها کمک کند.

این مسئول ادامه داد: برای برگزاری نمایشگاه نیاز داریم دستگاه‌های مختلفی که می‌توانند کمک کننده باشند احصاء شود و جلسه هماهنگی نهایی با حضور آن‌ها برگزار شود؛ همچنین باید چاچوب‌های جشنواره هم به طور تخصصی بررسی شود.

وی خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌شود نمایشگاه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و در بازه زمانی مرداد ماه برگزار شود؛ شهرداری و شورای شهر همکاری ویژه داشته باشند.

در این نشست عباس کاظمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری؛ حسین براتی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان؛ مسعود میرزاپور، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل ارشاد؛ لیلا پیاهو، رئیس گروه معاونت هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ قاسم الهیاری، رئیس کمیسیون فرهنگی و عضو شورای شهر قزوین؛ مجتبی انتظاری، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ مجید دقیقی، معاون امور اجرایی نمایشگاه بین‌المللی استان قزوین و سید مصطفی جعفری، رئیس خانه مطبوعات استان قزوین حضور داشتند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز