خبرگزاری کار ایران

مدیر عامل هلال‌احمر استان زنجان خبرداد؛

جسد مرد ۶۰ ساله طارمی از داخل آب های قزل اوزن پیدا شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۳۳۷۶

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: پس از ۶ روز جست و جو جسد مرد مفقودی ۶۰ ساله طارمی توسط تیم های واکنش سریع از دل آبهای قزل اوزن بیرون کشیده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حکمت‌الله هاشمی، شامگاه امروز در جمع خبرنگاران، افزود: گزارش مفقودی مرد ۶۰ ساله ای در ارتفاعات کوهکن  شهر آب بر شهرستان طارم توسط مردمی در ساعت ۱۵:۳۰  روز شنبه یکم اردیبهشت ماه به ندای امداد اطلاع داده شد.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان، ادامه داد: بلافاصله یک تیم عملیاتی پنج نفره همراه با تجهیزات مورد نیاز با یک دستگاه خودروی کمک دار سبک از  جمعیت هلال احمر مرکز شهرستان برای جست و جوی این مفقودی اعزام شدند.

وی، گفت: با هماهنگی های انجام شده نیز ۲ تیم آنست(سگ های زنده یاب) ساعت 19 شامگاه شنبه از پایگاه امدادی مرکز استان برای جست و جو به این منطقه اعزام شدند.

هاشمی، ادامه داد: تا ساعت ۲۳:۵۵ شامگاه شنبه جست و جوی سه تیم ادامه داشت که این عملیات متوقف و جست و جو نیز صبح روز یکشنبه نیز مجدد آغاز شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، گفت: این عملیات  از صبح دوشنبه سوم اردیبهشت ماه آغاز شده و همراه با 2 تیم آنست ادامه داشت که با نامساعد شدن شرایط جوی عملیات این تیم متوقف شد.

هاشمی، افزود: جست و جو توسط تیم های عملیاتی متشکل از 10 نجاتگر همراه با خودروی کمک دار سبک برای پیدا کردن این مرد طارمی ادامه داشت.

وی، تاکید کرد: از بعدازظهر روز شنبه ارتفاعات و پیرامون روستاهای کلکش شهرستان زنجان، کوهکن علیا، چورزق، زرنی، شیرمشه توسط تیم های عملیاتی و با همراهی و کمک بیش از 200 نفر از نیروهای محلی و اهالی روستاها از مناطق جست و جو بوده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، گفت: درخواست پرواز بالگرد برای جست و جوی این مرد 60 ساله طارمی نیز انجام شده که به دلیل شرایط جوی نامساعد در این شهرستان امکان پرواز وجود نداشت.

هاشمی، تاکید کرد: امروز/پنجشنبه/2 تیم واکنش سریع با 10 نیرو، یک تیم آنست(با یک قلاده سگ زنده یاب) و سه خودروی کمک دار سبک وارد عملیات شدند.

وی، افزود: امروز جسد این مرد مفقودی توسط اهالی منطقه داخل رودخانه قزل اوزن اطراف  روستای تسکین مشاهده شد.

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، گفت:  تیم های واکنش سریع  با تجهیزات فنی پس از ساعت ها تلاش جسد را که در داخل رودخانه گیر کرده بود به بیرون کشیده و تحویل عوامل انتظامی دادند.

هاشمی، از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امداد بدون محدودیت زمانی تماس برقرار کنند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز