خبرگزاری کار ایران

یک مقام مسئول خبر داد؛

حادثه در بنادر چارک و پل به خیر گذشت

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۲۱۱۷

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از عملیات موفقیت‌آمیز امداد و نجات شناور لندینگ‌کرافت نوا حامل ۴۰ دستگاه خودرو و ۱۳۹ سرنشین در بندر چارک خبرداد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، اسماعیل مکی‌زاده امروز شنبه چهارم فروردین‌ماه اعلام کرد: با حضور به موقع و عکس‌العمل سریع تیم عملیات بنادر غرب استان، یک فروند شناور لندینگ‌کرافت که با ۴۰ دستگاه خودرو و ۱۳۹ سرنشین سکان آن از دست رفته و دچار شرایط اضطرار شده بود از بروز یک حادثه پیشگیری شد.

وی ادامه داد: این حادثه در شب گذشته سوم فروردین در فاصله یک مایلی بندر چارک اتقاق افتاد که با اعزام به موقع شناور ناجی و تیم عملیات مستقر در بندر چارک از بروز سانحه دریایی جلوگیری شد.

دبیر طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز ۱۴۰۳ ادامه داد: پس از یدک و انتقال شناور یادشده بوسیله لندینگ‌کرافت نوا ۲ به اسکله بندر چارک مسافران با شناور جایگزین بندر چارک را به قشم ترک کردند.

وی اضافه کرد: هم‌چنین با اقدام به موقع تیم‌های امدادی بندر شهید رجایی از وقوع یک حادثه دیگر در بندر مسافری پل جلوگیری شد.

معاون دریایی اداره کل بنادر هرمزگان توضیح داد: یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ در بندر مسافری پل که بدلیل اتصال برقی دچار آتش سوزی شده بود، توسط اکیپ آتش نشانان اعزامی از بندر شهیدرجایی اطفا شد‌.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز