خبرگزاری کار ایران

عامل قتل عام خانوادگی در کرمانشاه به زندگی خود پایان داد

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۱۰۸۱

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: فردی که چند روز پیش دست به قتل همسر، مادر همسر و برادر همسرش زده بود، دست به خودکشی زد و به زندگی خود پایان داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس؛ سرهنگ «علی کرمی» روز دوشنبه در این ارتباط توضیح داد: حوالی ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روز پنجشنبه ۲۴ اسفند، به دنبال وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهر کرمانشاه ، تیمی از ماموران پلیس به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران و انجام تحقیقات ابتدایی مشخص شد داماد خانواده در پی اختلافات خانوادگی، با حضور در منزل خانواده همسرش و استفاده از سلاح، اقدام به تیراندازی به سمت آنها کرده است.

سرهنگ کرمی تصریح کرد: در این حادثه، همسر، مادر همسر و برادر همسر فرد مهاجم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه افزود: با قتل اعضای این خانواده، تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی برای شناسایی محل اختفای متهم فراری آغاز و کاراگاهان توانستند با کارهای اطلاعاتی محل اختفای این شخص را پیدا و محل را مورد محاصره قرار دادند.

وی تصریح کرد: پس از اطلاع قاتل فراری از محاصره محل اختفای خود، با اسلحه ای که در اختیار داشت اقدام به خودکشی کرده و جانش را از دست داد.

سرهنگ کرمی در پایان از انتقال جسد این فرد به پزشکی قانونی برای سیر مراحل قانونی خبر داد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز