خبرگزاری کار ایران

استاندار اصفهان تاکید کرد؛

ضرورت نظارت فرمانداران شهرستان‌ها بر بازار شب عید

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۹۷۸۷

استاندار اصفهان گفت: حضور میدانی در بازار و حضور در جمع خریداران و فروشندگان در روزهای پایانی سال توسط فرمانداران شهرستان‌های استان ضروری است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سیدرضا مرتضوی در گردهمایی فرمانداران استان افزود: نظارت بر بازار همچنین در ستاد تنظیم بازار به اعضای ستاد نیز تأکید شده است.

وی ادامه داد: فرمانداران نباید تنها به جلسات و نظارت تیم‌های ناظر، بازرس و ارزیاب بسنده کنند و بلکه باید بنا به شرایط بازار، برای رصد به موقع، برای تامین اجناس و کالاها تلاش کنند.

استاندار اصفهان با تاکید بر حفظ حرمت ماه رمضان تصریح کرد: از طرف دیگر انتظار می‌رود تمامی دستگاه‌ها با نگاهی هم‌افزا همه بضاعت‌های ممکن را برای اسکان مسافران و سفرهای نوروزی به کار بندند.

مرتضوی با تقدیر از فعالان عرصه انتخابات گفت: این دوره از تمامی ادوار انتخابات متفاوت بود زیرا دشمن تمام تلاش خود را کرد تا با تبلیغات مستمر، مکرر و پرحجم شرایط را مهندسی کند که حداقلِ مردم در انتخابات حضور یابند اما در این میدان که همه ظرفیت‌های رسانه‌ای با فرماندهی دشمن پیش می‌رفت، حضور مردم پای صندوق‌های رأی و برگزاری شایسته انتخابات جای تقدیر و قدردانی دارد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدا تلاش کردیم ذیل راهبردهای اساسی رهبر معظم انقلاب، مجری انتخابات باشیم و هیچگونه جانبداری به فرد یا افرادی نداشته باشیم، زیرا بر اساس تصورمان هرگونه جانبداری در انتخابات بر ما حرام شرعی است و بر این مهم تأکید داشته و داریم.

وی با تأکید بر حفظ ارتباط فرمانداران با تمامی افرادی که در برگزاری انتخابات نقش داشتند، اضافه کرد: شبکه‌ای که با هدف برگزاری انتخابات در شهرستان‌ها شکل گرفت باید حفظ شود زیرا مردم نقش اصلی در انتخابات را ایفا کردند و اکنون نیز باید ارتباط مستمر با گروه‌های مردمی حفظ شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز