خبرگزاری کار ایران

در شیراز رخ داد؛

نجات ۶ نفر از ساکنان منزل مسکونی دوطبقه از میان شعله های آتش و دود

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۷۳۰۴

ظهر امروز ۱۸ اسفند ماه گزارشی مبنی بر حادثه در منزل دو طبقه واقع در خیابان احمد آباد، به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اعلام شد.

به گزارش ایلنا، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز در تشریح حادثه گفت: بلافاصله پس از دریافت خبر نیروهای عملیاتی ایستگاه های ۱۴ و ۵ و ۱۷ به همراه ۴ دستگاه خودرو اطفایی و امدادی و ۱۶ نیروی آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شدند. 

هادی عیدی‌پور افزود: آتش‌نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، آتش سوزی در طبقه دوم منزل ویلایی رخ داده که این اتفاق منجر به محبوس شدن افراد در داخل منزل شده بود که بلافاصله آتش نشانان ضمن مهار حریق، افراد گرفتار در محل، شامل ۴ زن و ۲ مرد که همگی اعضای یک خانواده بودند را با استفاده از تجهیزات ویژه نجات‌ و به نقطه امن انتقال دادند.

وی اداکه داد: با توجه به انتشار دود سنگین در ساختمان تیم‌های عملیاتی ضمن جستجو در دیگر طبقات تمام ساکنین ساختمان را تخلیه و در یک واکنش سریع از سرایت آتش به اطراف جلوگیری کردند و عملیات تخلیه‌ی دود و ایمن‌سازی محیط به سرعت انجام و ساختمان ایمن شد.

عیدی پور عنوان کرد: متاسفانه در این حادثه ۶ نفر از ساکنان ساختمان بر اثر دود زدگی مصدوم شده که توسط تیم عملیاتی از ساختمان خارج و به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل داده شدند.

 علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز