خبرگزاری کار ایران

استاندار زنجان تاکید کرد؛

مشارکت حداکثری در انتخابات سرمایه اجتماعی و اقتدار ملی را افزایش می‌دهد

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۴۲۲۷

رای دادن پاسداشت خون شهداست

استاندار زنجان، گفت: انتخابات یک اعتماد دوطرفه میان مردم و حاکمیت است و مشارکت حداکثری مردم در این رویداد سیاسی،‌ سرمایه اجتماعی و اقتدار ملی را افزایش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محسن افشارچی امروز جمعه 11اسفند 1402با حضور در ستاد انتخابات استان زنجان،‌افزود: انتخابات یک اعتماد دوطرفه میان حاکمیت و مردم است که حاکمیت به مردم اعتماد می کند و مردم به اعتماد حاکمیت پاسخ می دهند و در انتخابات مشارکت می کنند.

استاندار زنجان، ادامه داد: وقتی مردم در انتخابات مشارکت می کنند، اعتماد به نفس حاکمیت را بالا می برند و سرمایه اجتماعی و اقتدار ملی  افزایش می یابد.

وی، افزود: اگر قرار است اتفاقی در جامعه بیفتد از طریق همین صندوقهای رای محقق خواهد شد و اعتماد و ارتباط دوطرفه حاکیمت و مردم موجب سربلندی است و رای دادن پاسداشت خون شهداست.

افشارچی، با اشاره به روند رای گیری در استان زنجان،‌گفت: همه چیز به خوبی در حال انجام بوده و اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.

استاندار زنجان، افزود: مشارکت مردم در این انتخابات خیلی خوب است و در حال رصد آن هستیم.

وی، در پایان، از مردم درخواست کرد: رای گیری را به آخر وقت نیندازند و هرچه سریعتر برای رای دادن به پای صندوق ها مراجعه کنند که رای گیری به صورت یکنواخت انجام می شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز