خبرگزاری کار ایران

دبیر ستاد انتخابات قزوین خبر داد؛

برخورد با انتشار اخبار کذب و گمانه‌زنی درخصوص نتایج آرا

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۴۲۱۸

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت: لازم است در فضای مجازی از هرگونه انتشار اخبار کذب و گمانه زنی در خصوص آرا بویژه در ساعت‌های پایانی روز پرهیز شود، این وضعیت توسط نهادهای متولی رصد می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حامد فتوحی با حضور در میز رسانه ستاد انتخابات استان قزوین گفت: از ساعت 8 صیح فرآیند اخذ رای آغاز شده و براساس رصدها، میزان مشارکت نسبت به دوره قبلی افزایش داشته است.

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین ادامه داد: شعبه‌های سیار اخذ رای هم فعال است و افراد می‌توانند بوسیله پنج مدرک شامل شناسنامه، کارت ملی، گواهی نامه، کارت پایان خدمت و گذرنامه  به شعبه‌ها مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: در این دوره برای اولین بار مهر در شناسنامه درج نمی‌شود، البته به همراه داشتن شماره ملی ضروری است.

این مسئول با اشاره به رصد فعالیت‌ها در فضای مجازی عنوان کرد: هرگونه تبلیغ از ساعت 8 صبح دیروز ممنوع شده و دستگاه‌های متولی درحال رصد هستند، برخی تخلف‌ها را داشتیم که رسیدکی شده و لازم است طرفداران نامزدها فضا را به سمت و سویی پیش ببرند که مردم پای صندوق‌ها حضور پیدا کنند.

وی بیان کرد: تمام شعبه‌ها از ابتدای فرآیند رای گیری فعال بوده و تا این لحظه هیچ‌گونه اختلالی اعلام نشده است.

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین خاطرنشان کرد: نتایج بعد از پایان ساعت رای گیری و بعد ار تجمیع در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز