خبرگزاری کار ایران

استقرار ۳۴۹ شعبه صندوق اخذ رأی در شهرستان یزد

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۲۳۴۰

رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان یزد از استقرار ۳۴۹ شعبه صندوق اخذ رأی در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، محمدعلی شاه‌حسینی اظهار داشت: ۳۳۲ بازرس و ۲۰ سربازرس وظیفه نظارت و بازرسی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری شهرستان یزد را به عهده دارند.

وی خاطرنشان ساخت: برای شهرستان یزد ۳۴۹ صندوق اخذ رأی هم به صورت ثابت و هم سیار تعیین شده است.

شاه حسینی با تأکید بر اینکه تمام توان شهرستان یزد برای برگزاری انتخاباتی پرشور به میدان آمده است، ادامه داد: تکمیل زیرساخت‌ها و امکانات موردنیاز شعبه‌های اخذ رأی، تأمین نیروی انسانی موردنیاز شعبه‌های انتخاباتی، تعیین و محل استقرار شعبه‌ها و همچنین اجرای برنامه‌های آموزشی عوامل اجرایی از جمله اقدام‌های انجام شده طی ماه‌های اخیر در این شهرستان است.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان تصریح کرد: برنامه‌ریزی گسترده‌ای در ساماندهی و تکمیل زیرساخت‌ها شعبه‌های اخذ، فراهم‌کردن پشتیبانی و آموزش متولیان شعبه‌های اخذ رأی در استان یزد انجام شده و برای برگزاری هر چه‌بهتر و پرشورتر انتخابات تمام ظرفیت‌های استان به میدان آمده است.

وی با بیان نقش بازرسی در سلامت انتخابات افزود: از هیئت بازرسی شهرستان یزد نیز همین انتظار را داریم که حراست و پاسداری از آرای مردم از طریق کنترل و بازرسی روند انتخابات، سرلوحه وظایف آنها باشد تا زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیشرو فراهم شود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، استان یزد با چهار حوزه انتخابیه و ۱۲ شهرستان دارای چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز