خبرگزاری کار ایران

| 04:08   
کد خبر : ۱۳۷۸۶۲۲
سرپرست اداره کل کار لرستان:

مهمترین رویکرد وزارت کار حمایت از تشکل‌های کارگری است

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: مهمترین رسالت مهم و اساسی وزارت کار حمایت از تشکل‌های کارگری و گسترش آنها به منظور هماهنگی بیشتر نیروی کار و واحدهای اقتصادی در بهره‌وری و تولید است.

مهمترین رویکرد وزارت کار حمایت از تشکل‌های کارگری است

به گزارش ایلنا، سید فرهاد ناصری نیا در دیدار هیئت مدیره  کانون هماهنگی شورهای اسلامی کار استان گفت: تشکل‌های کارگری به واسطه ارتباط مستقیم با کارگر و کارفرمایان در بنگاه‌های تولیدی با جلوگیری از موانع و مشکلات نقش مهمی در تولید دارند و یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین شرکای اجتماعی وزارت کار تشکل‌های کارگری هستند که امسال برای مهار تورم و رشد تولید می‌توانند زمینه تحقق شعار سال مقام معظم رهبری را فراهم کنند.

وی به تعامل و همکاری بیشتر شورهای اسلامی کار و تشکل‌های کارگری با کارفرمایان و واحدهای تولیدی تاکید کرد و افزود: تشکیلات کارگری و کارفرمایی به عنوان بازوان دولت با یک روحیه سه جانبه گرایی می‌تواند در توسعه کار و تولید تاثیر گذار باشد و وضعیت موجود اقتصادی را بهبود ببخشد.

سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه با سه جانبه گرایی، تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و دولت و هم‌فکری و تعامل با یکدیگر  می‌توان عمده مشکلات واحدهای تولیدی را  رفع کنیم اظهار داشت: نیازمند همراهی و هم‌فکری تمامی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی هستیم تا در  مسیر صحیح و درست قطعاً در رفع موانع و مشکلات موفق خواهیم شد.

در ابتدای این دیدار اعضای هیئت مدیره کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار لرستان به برخی مسائل و مشکلات تشکل‌های کارگری استان پرداختند و نقطه نظرات خود را برای همکاری و تعامل بیشتر با این اداره کل در جهت رونق تولید و کاهش مشکلات کارگری مطرح کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز