خبرگزاری کار ایران

| 01:46   
کد خبر : ۱۳۷۸۱۷۰
رئیس خانه صنعت و معدن گلستان:

هدف اصلی خانه صنعت و معدن هدایت سرمایه به بخش تولید است

رئیس خانه صنعت و معدن گلستان گفت: خانه صنعت  تشکلی است که با هدف ایجاد هم افزایی بین واحدهای تولیدی و کمک به بهبود کیفیت تولیدات و افزایش بهره وری تشکیل شده است.

هدف اصلی خانه صنعت و معدن هدایت سرمایه به بخش تولید است

به گزارش خبرنگار ایلنای گلستان، رمضان بهرامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه ۹۰ درصد تسهیلات بانکی در گلستان در دست ۱۰ درصد از فعالان اقتصادی است که این افراد به نام تولید تسهیلات می‌گیرند ولی این منابع را در تولید صرف نمی‌کنند.

وی ادامه داد: امروز همه باید به دور از مسائل جناحی و سیاسی برای رونق و توسعه گلستان تلاش کنند تا دیگر شاهد عقب ماندگی در زمینه‌های مختلف صنعت و کشاورزی در استان نباشیم.

بهرامی بیان کرد: متاسفانه در استان حمایت خاصی از سرمایه‌گذاران نمی‌شود ولی شاهد هستیم که در استان‌های دیگر  افراد سرمایه گذار را جذب می‌کنند و مشکلات و موانع آنها را برطرف می‌کنند. امروز باید دست‌اندرکاران گلستان این موضوع را به شکل ریشه‌ای برای همیشه حل کنند.

وی بیان کرد: سرعت گیر های زیادی در مسیر بخش خصوصی در گلستان وجود دارد و متاسفانه بسیاری از ظرفیت‌های استان بلااستفاده رها شده است. هدف اصلی خانه صنعت و معدن هدایت سرمایه به بخش تولید است.

وی تصریح کرد: قطعی برق در تابستان از مهمترین مشکلات شهرک‌های صنعتی است و متاسفانه تاکنون در زمینه برق خورشیدی سرمایه گذاری مناسب صورت نگرفته است. با ایجاد نیروگاه خورشیدی هم نیاز برق داخل به صورت کامل رفع می‌شود و هم می‌توانیم صادرات برق از استان داشته باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز