خبرگزاری کار ایران

| 06:33   
کد خبر : ۱۳۷۶۷۱۲
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان:

اولویت معرفی و تکمیل پروژه‌ها باید در راستای پروژه‌های ملی استان باشد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: تمرکز بر ایجاد زیرساخت‌های اساسی استان از طریق اجرای پروژه‌های کلان و ملی در اولویت است.

اولویت معرفی و تکمیل پروژه‌ها باید در راستای پروژه‌های ملی استان باشد

به گزارش ایلنا، سمانه حسن‌پور در جلسه پیگیری اخذ مجوز ماده ۲۳ قانون الحاق (۲) و درج پروژه‌های جدید ملی استان در لایحه بودجه سال ۱۴۰۳، که با حضور معاون هماهنگی برنامه‌‌و‌بودجه سازمان مدیریت و مدیران و معاونین دستگاه‌های ورزش و جوانان، فنی و حرفه‌ای، دانشگاه لرستان، ارشاد و فرهنگ اسلامی و شرکت شهرک‌های صنعتی استان برگزار شد، اظهار داشت: تلاش می‌شود این پروژه‌ها پس از بررسی کارشناسی در لایحه بودجه ۱۴۰۳ لحاظ شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان ضمن بیان اینکه ما هر سال جلسات ماده ۲۳ را در خصوص معرفی پروژه‌های جدید را داریم، خاطر نشان کرد: تجربه ثابت کرده که باید با کارشناسی و مطالعه دقیق  پروژه‌ها در زمینه‌های اقتصادی، زیست محیطی، اجتماعی و... توجیه قانع کننده‌ای برای شروع پروژه جدید داشته باشیم.

حسن پور در پایان افزود: پروژه‌های ملی که توسط دستگاه‌های اجرایی، ورزش و جوانان، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، ارشاد و فرهنگ اسلامی، دانشگاه لرستان و شرکت شهرک‌های صنعتی به این سازمان معرفی می‌شوند مورد بررسی قرار می‌گیرند و چنانچه توجیح اقتصادی، اجتماعی، زیست محیطی و ... داشته باشند تلاش می‌شود در لایحه بودجه ۱۴۰۳ درج شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز