کد خبر: 1245977 A

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش گیلان از آمادگی بیش از ۱۴۰ مدرسه برای پذیرش مسافران فرهنگی از فردا، اول تیر خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی حسین زاده گفت: ۳۳ پایگاه پذیرش استانی و ۱۴۷ مدرسه با هزار و ۱۳۲ کلاس درس در گیلان، از فردا اول تیر ، برای پذیرش مسافران فرهنگی در تابستان امسال آمادگی دارند.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به درجه بندی کلاس‌ها بر اساس امکانات پذیرایی ، افزود: ۷۸ کلاس ویژه ، ۶۴۲ کلاس با درجه الف، ۳۴۹ کلاس با درجه ب و ۶۳ کلاس با درجه ج آماده اسکان فرهنگیان در گیلان است.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش گیلان گفت: امکانات کلاس‌ها نظیر وسایل سرمایشی و صوتی - تصویری مناسب با توجه به درجه بندی کلاس‌ها در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.

علی حسین زاده با اشاره به وقفه چند ساله برای پذیرش مسافران فرهنگی به دلیل شیوع کرونا، افزود: پیش بینی می‌شود همزمان با پایان سال تحصیلی و تعطیلی مدارس ، موج سفر‌های تابستانی از اول تیرماه به گیلان آغاز می‌شود.

وی گفت: متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام و انتخاب زودتر محل اسکان خود به سامانه ستاد اسکان فرهنگیان، به نشانی eskan.medu.ir مراجعه کرده و با توجه به برنامه سفر خود، محل اقامت را انتخاب کنند.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش تعطیلی مدارس مدرسه مسافران برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر