کد خبر: 1244408 A

طی حکمی از طرف حمیدرضا درویش پور رئیس هیات ورزش کارگری لرستان، حسن طولابی از پیشکسوتان خوش نام رشته کشتی به عنوان سرپرست انجمن کشتی کارگران استان منصوب شد

به گزارش ایلنا، در این مراسم که با حضور قائم‌مقام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، رئیس هیئت ورزش کارگران، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم‌آباد، دبیر هیئت کشتی و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان کشتی لرستان برگزار شد، حمیدرضا درویش پور با اشاره به نقش ورزش در پویایی جامعه کارگری و رشد تولید و اقتصاد اظهار داشت: ورزش یک امر ضروری برای نیروی انسانی است و این استان پتانسیل حضور در میدان‌های بزرگ ورزش کارگری را دارد.

وی افزود: با توجه به پیشینه ورزش کارگری به‌ویژه کشتی کارگری در لرستان انتظار داریم سرپرست جدید در ارتقا و رشد هرچه بیشتر کشتی کارگری این استان برنامه‌ای مدون را برنامه‌ریزی کند.

سرپرست جدید انجمن کارگری لرستان گفت: با هم اندیشی و استفاده از تمام ظرفیت جامعه بزرگ کشتی لرستان، و تعامل با اداره ورزش و جوانان لرستان، برای پیشرفت و اعتلای کشتی لرستان تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

حسن طولابی افزود: با توجه به جایگاه ارزشمند لرستان در کشتی کشور و داشتن کشتی گیران مطرح و صاحب نام ، قطعا در بحث کشتی کارگری نیز  به دنبال سربلندی نام لرستان خواهیم بود.

انتهای پیام/
انتصاب سرپرست انجمن کشتی کارگران لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر