کد خبر: 1239627 A

معاون آموزش و پرورش استان:

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با اعلام نتایج چهلمین دوره مسابقات فرهنگی هنری (فردا) و سومین جشنواره فرهنگی هنری کان‌ونهای فرهنگی تربیتی در سطح استانی یک‌هزار و 413 دانش‌آموز رتبه‌های یکم تا سوم را در 122 رشته کسب کردند.

به گزارش ایلنا، حسین محمد زاده با اشاره به نتایج مسابقات فرهنگ یو هنری فردا گفت: در مرحله استانی چهلمین دوره جشنواره  فردا و  سومین دوره کانون‌های فرهنگی تربیتی بیش از چهار هزار  اثر  در قالب 122 رشته به دبیر خانه استانی مسابقات ارسال شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: پس از انجام داوری در این مرحله تعداد یک‌هزار و 156 دانش آموز در چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا و 257 دانش آموز در سومین جشنواره کانون‌ها حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند و 475 اثر برتر به مرحله کشوری راه یافتند و آثار آن‌ها به دبیرخانه کشوری ارسال شد.

وی عنوان کرد: در این دوره از این رقابت‌ها بیش از 155هزار دانش آموز در مرحله آموزشگاهی به رقابت پرداختند.

محمدزاده گفت: مسابقات فرهنگی و هنری به منظور کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای فرهنگی هنری و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان از طریق ایجاد انگیزه بیشتر و رقابت سالم‌تر برای  رشد و اعتلای فکری و فرهنگی دانش آموزان درسطح مدارس اجرا می‌شود.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش استان دانش آموز دانش آموزان رقابت فرهنگی هنری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر