کد خبر: 1176911 A

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبرداد؛

آب‌رسانی به 17 روستا در شهرستان سلطانیه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: 17 روستای شهرستان سلطانیه و شهرستانهای ابهر، خرمدره از طریق سرمایه گذاری شرکت "جی تی آی" و مشارکت اهالی و کمک های فنی و اجرایی شرکت آب و فاضلاب استان، آبرسانی می شوند.

آب‌رسانی به 17 روستا در شهرستان سلطانیه

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، اظهار کرد: این طرح ها با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال اجرا شده و و شامل: احداث خط انتقال، اجرای شبکه توزیع، احداث مخزن ذخیره آب و نصب سامانه های گند زدایی است.

جزء قاسمی، افزود: با اجرای این 17 طرح در روستاهای شهرستان سلطانیه، زیرساخت های آبرسانی برای جمعیتی افزون بر 9 هزار نفر در این شهرستان تقویت می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: از این تعداد روستا، 6 روستا تحت پوشش و 11 روستا غیر تحت پوشش می باشند که در 4 روستا نسبت به رفع مشکل کمبود آب اقدام شده و در سایر روستاها نیز عملیات اجرایی در دستور کار می باشد.

جزءقاسمی بیان داشت: این طرح ها با هدف کاهش حوادث شبکه توزیع و به تبع آن آبرسانی پایدار و کاهش هدر رفت آب انجام می شود که شامل 36 کیلومتر لوله گذاری و اصلاح شبکه فرسوده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: طرح های آبرسانی در شهرستان سلطانیه در روستاهای اولنگ، اسدآباد، سبزدرق، طهماسب آباد، قیاسیه، کنگه، ونونان، المکی، خرمدرق، چپ دره، آقزوج، برنقور، بوجی، پرنگین، خیرآباد، ساریجالو و نادرآباد اجرا می شود.

شهرستان سلطانیه در فاصله 36 کیلومتری از زنجان قرار داشته و 30 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/
آبرسانی/ روستایی/شهرستان سلطانیه/(جی تی آی)
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر