کد خبر: 1121753 A

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: ۲۳ پزشک متخصص و عمومی برای تامین نیرو در مراکز شبانه‌روزی منتخب کرونا، به‌کارگیری شدند.

به گزارش ایلنا از مشهد، مسعود زحمتکش در این باره افزود: این اقدام در راستای همکاری سازمان نظام پزشکی مشهد برای تامین نیروی مراکز خدمات سرپایی ۲۴ ساعته کرونا در این شهر انجام شده است.

وی بیان کرد: در گام نخست این تعداد پزشک در قالب ۴۶ نوبت کاری در چهار مرکز شبانه روزی منتخب کرونا در مشهد جذب شده اند که این روند در هفته های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: شرایط حاد شیوع کرونا در مشهد باعث شده که تعداد مراکز خدمات درمانی مرتبط با کووید ۱۹ افزایش یافته و ساعات فعالیت آن ها نیز بیشتر شود و این مساله نیاز به تامین نیروی کادر درمان به ویژه در حوزه پزشکان متخصص و عمومی دارد.

زحمتکش به خستگی کادر درمان و ابتلای بسیاری از پزشکان و پرستاران به کرونای دلتا اشاره کرد و گفت: نوبت های کاری فوق‌العاده سنگین شده و بسیاری از همکاران ما چندین نوبت کاری پشت سر هم، بدون استراحت کافی فعالیت می کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد از تمامی پزشکان و درمانگرانی که قادر به همکاری هستند، تقاضا کرد برای کمک به حل مسائل درمانی مردم شهر و عبور از موج سهمگین فعلی کرونا وارد میدان شده و همکاری خود را با مراکز درمانی از طریق روابط عمومی سازمان نظام پزشکی پیگیری کنند.

انتهای پیام/
پزشک متخصص روابط عمومی سازمان شبانه روزی مشهد نظام پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر