کد خبر: 1119168 A

مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ دست‌اندرکاران حوزه حمل و نقل جاده‌ای شامل رانندگان خودروهای سنگین و نفتکش، جایگاه داران عرضه سوخت و دیگر عوامل مرتبط در منطقه تربت‌حیدریه، صبح امروز با حضور فرماندار و دیگر مدیران ذیربط در سالن همایش‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی فعالیت خود را در تربت‌حیدریه آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، در این آیین معاون استاندار و فرماندار تربت‌حیدریه اظهار کردند: بعد راه‌اندازی مرکز تجمیعی شهدای مدافع سلامت و مرکز واکسیناسیون تجمیعی فرهنگیان، سومین مرکز انجام واکسیناسیون ویژه دست‌اندرکاران حوزه حمل ونقل جاده‌ای به میزبانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تربت‌حیدریه راه‌اندازی شد.

حسین شرافتی‌راد افزود: با توجه به لزوم تقویت دست‌اندرکاران حوزه حمل و نقل و به خصوص عزیزانی که به کار سوخت‌رسانی در مناطق روستایی و محروم منطقه مشغول به انجام وظیفه هستند، قرار است تا پایان کار انجام واکسیناسیون این گروه شغلی خاص، مرکز دایر باشد.

درادامه مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت‌حیدریه نیز گفت: طبق برآورد اولیه قرار است نزدیک به چهار هزار نفر از همکاران در حوزه سوخت‌رسانی، حمل و نقل جاده‌ای و جایگاه‌داران عرضه سوخت در این مکان واکسینه شوند.

جواد بلندی افزود: اهمیت انجام واکسیناسیون این عزیزان زمانی بیشتر مشخص می‌شود که همگان بدانند از زمان شروع همه گیری کرونا در ایران، همکاران زحمتکش ما در حوزه سوخت‌رسانی، فعالیت شبانه‌روزی خود را متوقف نکردند و ضرورت داشت تا کار ایمن‌سازی این عزیزان به صورت تجمیعی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه انجام شود.

وی گفت :شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که  دارای ۴ ناحیه مشتمل بر ۱۰ شهرستان تربت‌حیدریه، مه‌ولات، زاوه، خواف، رشتخوار، کاشمر، خلیل‌آباد، کوهسرخ، گناباد و بجستان با ظرفیت ذخیره‌سازی حدود ۲۳۰میلیون لیتر که عمده فرآورده های نفتی مورد نیاز را از طریق خط لوله ۸ اینچ منشعب از خط ۲۰ اینچ شاهرود، امام تقی تامین می کنند.

انتهای پیام/
جاده حمل و نقل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی فرماندار واکسیناسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر