خبرگزاری کار ایران

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی اردبیل:

سالگرد ارتحال امام خمینی (ره ) را با یاد شهدای خدمت هرچه باشکوهتر برگزار خواهیم کرد

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۶۶۱۱

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: سالگرد ارتحال امام خمینی (ره ) را با یاد شهدای خدمت هرچه باشکوهتر برگزار خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام اسد علیزاده با اعلام این خبر افزود: می بایست تمامی سعی واهتمام خود را بکارگیریم تا ایام سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) با شکوه هرچه بیشتر برگزار نماییم 

وی در ادامه افزود: ادامه راه بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی عمل به وصیت نامه الهی سیاسی  همیشه ماندگار اوست که فرمودند من چه در میان شما باشم ، چه نباشم نگذارید این انقلاب و اسلام به دست نامحرمان و نااهلان بیفتد. 

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل بیان کرد: حضرت امام خمینی (ره) با تدابیر پیامبر گونه خود انقلاب را در آن برهه از بحران نجات داد و بعد از آن نیز سکانداری رهبر معظم و ‌صبر مردم در دوران انقلاب، ادامه راه انقلاب را هموار کرد.

حجت الاسلام اسد علیزاده  با بیان اینکه انقلاب اسلامی هرچه دارد، از زحمات امام(ره) بوده و ایشان جزو لاینفک انقلاب هستند، افزود: حرکت پر خیر و برکتی که امام شروع کرد ثمره های مهم و زیادی در طول انقلاب داشته که نمونه بارز آن شهید رییسی و سایر شهدای تراز و بزرگ انقلاب است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ادامه سخنان خود به ادامه راه شهدای خدمت پرداخت و افزود: رییس جمهور بعدی وظیفه سنگینی بر عهده دارد، چرا که انتظار مردم از دولت در تراز شهید آیت الله رئیسی می باشد تا ادامه دهنده راه خدمت رسانی به مردم باشد و دیگر درگیر بازی‌های سیاسی نشود.

انتهای پیام/
نسرین آذرکیش
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز