خبرگزاری کار ایران

| 00:46   
کد خبر : ۱۳۹۸۶۴۹
رئیس دادگستری شهرستان سرعین:

توسعه صنعت گردشگری تعامل سازنده فعالان این حوزه را می طلبد

رئیس دادگستری شهرستان سرعین گفت: دست یابی به توسعه صنعت گردشگری علاوه بر وجود زیر ساخت‌های لازم نیازمند تعامل سازنده و جمعی فعالان این حوزه است.

توسعه صنعت گردشگری تعامل سازنده فعالان این حوزه را می طلبد

به گزارش ایلنا، مهدی رحیمی نسب در گفت و گو‌ با خبرنگاران با اشاره به حضور قابل توجه گردشگران در شهر سرعین اظهار کرد: توسعه و‌رونق صنعت گردشگری در شهر سرعین و حضور چشمگیر گردشگران در این شهر موید وجود امنیت پایدار در شهرستان سرعین است.

وی ادامه داد: در پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی و مسائل مجرمانه به ویژه در مناطق کردشگری با سیاست گذاری صحیح، فرهنگ سازی و هم افزایی دستگاه‌های زیر ربط می‌توان شاهد سیر نزولی آسیب‌های اجتماعی و افزایش صیانت از نظم و اسایش عمومی باشیم. به طوری که در شهرستان سرعین این موضوع با وضعیت مطلوب پیاده‌سازی و‌ مدیریت شده است.

به گفته وی یکی از آثار این موضوع پایین آمدن آمار سرقت شهرستان سرعین در ماه‌های گذشته در بین شهرستان های استان است.

رحیمی نسب با بیان اینکه تبیین زیر ساخت‌های توسعه پایدار و وجود امنیت از مولفه های اصلی توسعه در شهرستان سرعین است،  یادآور شد: دستیابی به امنیت در هر حوزه‌ای با تلاش‌های شبانه روزی و تعامل  تمامی ارگان‌ها میسر است به طوری که در این راستا دادگستری و نیروی انتظامی نقش ویژه‌ای در برقراری امنیت ایفا می‌کنند.

رئیس دادگستری سرعین حرکت بر محور قانون را تاکید کرد و گفت: تمکین از قوانین و مقررات موضوعه چه از ناحیه شهروندان و‌چه از ناحیه دستگاه‌های دولتی باعث رشد و تعالی حقوق شهروندی و‌صیانت از آزادی‌های فردی و اجتماعی خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز