خبرگزاری کار ایران

| 10:19   
کد خبر : ۱۳۸۸۸۵۶
امام جمعه اردبیل خواستار شد؛

افزایش تولید ثروت ملی در دامپزشکی با انجام کارهای علمی و تحقیقاتی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: تولید ثروت ملی در دامپزشکی باید با انجام کارهای علمی و تحقیقاتی افزایش یابد.

افزایش تولید ثروت ملی در دامپزشکی با انجام کارهای علمی و تحقیقاتی

به گزارش ایلنا،  آیت الله سید حسن عاملی در دیدار جمعی از مدیران دامپزشکی استان اظهار کرد: مسئولیت خطیری در حوزه پیشگیری از بیماری های دامی بر عهده دامپزشکی گذاشته شده است و سفارش کرد در حوزه کاری خود با برنامه ریزی جامع و راهبردی آینده نگر و قبل از بروز بحران و فاجعه وارد عمل شوید.

وی بر اهمیت خدمات رسانی خالصانه بـه مـردم، تحمـل سختی ها، برخورداری از برنامه ریزی جامع با در نظر قرار دادن سرعت تحولات علمی و قدرت بهره وری در جهان تأکید کرد و گفت: امروز مصالح کشور ایجاب می کند هر کس در هر رده، تخصص و حوزه کاری باید برای عزت و اقتدار میهن اسلامی تلاش مضاعف کرده و در تولید دانش جهانی سهیم باشد.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: امروز سرعت تحولات علمی و قدرت بهره وری در دنیا به حد اعجاز رسیده و کارهای علمی و تحقیقاتی در تبدیل علم به ثروت حرف اول را می زند.

آیت‌الله عاملی به نقش مهم و حساس دامپزشکی در تأمین امنیت غذایی اشاره کرد و گفت: در مجموعه های تخصصی مانند دامپزشکی باید تولید ثروت ملی  با انجام کارهای علمی و تحقیقاتی افزایش یابد.

وی آموزش همگانی را یکی از مولفه های ارزشمند در افزایش عرق ملی، احساس جمعی و تولید ثروت ملی توصیف کرد و گفت: همیشه انقلاب های اقتصادی به دنبال انقلاب های فرهنگی اتفاق می افتد.

نماینده ولی فقیه در استان در عین حال خاطر نشان کرد: برای مدیریت آرمانی در دستگاهها و مجموعه ها باید تحولات علمی نیز آرمانی بوده و روزنه های شکننده شناسائی و رفع و نقاط قوت حتماً تقویت شوند.

امام جمعه اردبیل با تأکید بر اینکه باید کار خود را همیشه عادلانه و دقیق انجام دهید مدیران را به تقوی الهی سفارش کرد و ادامه داد: اقدام درست و عمل خوب با نیت خدمات رسانی به کارهای انسان رنگ الهی می دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز