کد خبر: 1096812 A

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: احداث مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل که از سال گذشته آغاز شده بود، مراحل اجرایی آن تا پایان تابستان سال جاری به اتمام می رسد.

به گزارش ایلنا، محمد اهلی در جریان بازید از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل از تکمیل مدول دوم این تصفیه خانه تا پایان شهریورماه سالجاری خبر داد و گفت: یکی از مشکلات موجود در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل، تکمیل ظرفیت فاز اول تصفیه خانه فاضلاب این شهرک صنعتی بود که به منظور رفع این مشکل، در سریعترین زمان ممکن نسبت به مطالعات احداث مدول دوم اقدام و طی یک طرح ضربتی، عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی افزود: در مرحله نخست، 100 میلیارد ریال از طریق منابع داخلی به این پروژه تزریق شد که این امر منجر به پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصدی این طرح شد و در مرحله دوم نیز با تخصیص 200 میلیارد ریال از طریق منابع داخلی و ملی نسبت به تکمیل این مدول اقدام شد که مرحله احداث ابنیه آن در مراحل پایانی خود بوده و خرید تجهیزات مورد نیاز این تصفیه خانه نیز از سوی پیمانکار مربوطه نیز در دست اقدام است.

مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل

اهلی مجموع اعتبارات برآورد شده برای اجرای این پروژه مهم را بیش از 300 میلیارد ریال برشمرد و گفت: اجرای چنین پروژه ای با این حجم اعتبار در طول دوران تاسیس شرکت شهرک های صنعتی استان بی سابقه بوده است.

وی در ادامه افزود: احداث تصفیه خانه در شهرک های صنعتی دارای شروطی است که در صورت تحقق این شروط در سایر شهرک های صنعتی استان نیز نسبت به احداث تصفیه خانه فاضلاب اقدام خواهد شد.

 

انتهای پیام/
محمد اهلی تصفیه خانه شهرک صنعتی اردبیل عملیات عمرانی شهرک صنعتی اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر