خبرگزاری کار ایران

سرهنگ موسوی پور:

تمهیدات ترافیکی اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در پایتخت اعلام شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۱۹۸۸

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفت تیر در روز جمعه هفته جاری را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ سیدابوالفضل موسوی پور اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت و به مناسبت فرا رسیدن میلاد پر برکت حضرت امام رضا(ع) در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه جاری، تیم‌های پلیس راهور در معابر اعلام شده مستقر می‌شوند.

 

وی افزود: تمهیدات ترافیکی به منظور تسهیل تردد وسایل نقلیه اجرا می‌شود و عوامل پلیس راهور از ساعت ۱۴ در محل‌های استقراری خود در محدوده خیابان کریم خان حدفاصل میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفت تیر و معابر پیرامونی و منتهی به آن حضور دارند.

رییس پلیس تهران بزرگ درباره این محدودیت های ترافیکی ادامه داد: این تمهیدات ترافیکی در محدوده اول از شمال در میدان هفت تیر و خیابان مطهری و از جنوب در خیابان طالقانی (از شرق خیابان مفتح و از غرب خیابان فلسطین) اعمال می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین محدودیت‌های ترافیکی در محدوده دوم از شمال خیابان مطهری (از جنوب خیابان انقلاب، از شرق خیابان شریعتی و از غرب خیابان حجاب) توسط مأموران پلیس راهور اعمال خواهد شد.

سرهنگ موسوی پور درباره محل استقرار و توقف اتوبوس‌ها در مسیر برگزاری اجتماع امام رضایی ها (ع) گفت: اتوبوس‌ها در خیابان طالقانی از میدان فلسطین به سمت غرب، از خیابان طالقانی از تقاطع خیابان ولیعصر (عج) به سمت شرق، از خیابان حافظ از خیابان کریمخان به سمت جنوب، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان میرزای شیرازی و نیز خیابان سپهبد قرنی مستقر می‌شوند تا نسبت به جابجایی مردم اقدام کنند.

وی همچنین از رانندگان خواست قبل از اجرای این مراسم در محدوده‌های خیابان کریمخان از هفت تیر تا ولیعصر (عج) و میدان ولیعصر (عج) و بلوار کشاورز از تقاطع خیابان فلسطین به سمت شرق اقدام به پارک و توقف خودرو نکنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز