خبرگزاری کار ایران

آماده‌باش کامل آتش‌نشانی برای راهپیمایی روز قدس در تهران

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۵۲۲۸

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده‌باش کامل آتش‌نشانان پایتخت برای تامین ایمنی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران خبر داد.

 

به گزارش ایلنا،  قدرت اله محمدی درباره تمهیدات آتش‌نشانی برای راهپیمایی روز قدس در تهران گفت: نیروهای آتش نشانی در راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت ویژه، تامین ایمنی مراسم راهپیمایی را بر عهده دارند و در این میان علاوه بر آماده باش ۱۳۸ ایستگاه آتش‌نشانی پایتخت، ۱۵۵ نفر از آتش نشانان به همراه ۸۳ دستگاه خودروهای سبک، سنگین و موتورسیکلت با تجهیزات کامل از ساعت هشت صبح تا پایان نماز جمعه در ۸۳ نقطه از مسیرهای مختلف راهپیمایی و محل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران مستقر هستند تا بتوانند با آمادگی کامل، در کوتاه ترین زمان ممکن خود را برای خدمت رسانی و امدادرسانی به شهروندان به محل حوادث احتمالی برسانند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران بزرگ، خاطرنشان کرد: علاوه بر آماده‌باش نیروهای سازمان آتش نشانی تهران بزرگ، تعدادی از مدیران عملیاتی این سازمان با خودروهای خود به صورت گشت زنی از مکان های مختلف در مسیر راهپیمایی و استقرار نیروهای آتش نشانی سرکشی می‌کنند و بر تأمین ایمنی شهروندان در مراسم راهپیمایی به صورت همه جانبه نظارت دارند.

محمدی از شهروندان عزیز خواست همانند همیشه با آتش نشانان و گروه های امدادی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه، ضمن حفظ خونسردی، از محل حادثه فاصله بگیرند و در اسرع وقت با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در مسیر راهپیمایی را از حادثه با خبر کنند.

به گفته وی جامعه آتش نشانی نیز به منظور اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، همپا و همراه با صفوف به هم فشرده مردم شریف و خداجوی تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز