خبرگزاری کار ایران

پیگیری پرونده حادثه فوت پاکبان توسط شورای شهر تهران

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۲۹۹۱

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به حادثه تلخ فوت یکی از نیروهای کارگر شهرداری منطقه ۲ گفت: پرونده فوت این پاکبان توسط مجموعه انتظامی و قضایی در حال پیگیری است و اعضای شورای شهر نیز آن را به صورت مداوم پیگیری می‌کنند.

به گزارش ایلنا، علیرضا نادعلی در دویست و هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات قهرمان شهر، گفت: این مسابقات با مشارکت شهروندان ۳۵۳ محله شهر تهران و با حضور بانوان و آقایان در ۱۰ رشته برگزار شد و  در قالب این مسابقات برندگان در مناطق مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند. درنهایت مناطق ۱، ۲۰ و ۱۸ به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند. در ادامه نیز تهران، اصفهان و رشت به عنوان استان‌های برتر انتخاب شدند.

وی با اشاره به حادثه تلخ برای یکی از نیروهای کارگر شهرداری منطقه ۲ گفت: در ماه گذشته یکی از همکاران ما از بالای یک پل سقوط کرد و جان باخت. ضمن تسلیت به خانواده این عزیز و سایر همکارانش باید اعلام کنم پرونده فوت این کارگر توسط مجموعه انتظامی و قضایی در حال پیگیری است و اعضای شورای شهر تهران نیز آن را به صورت مداوم پیگیری می‌کنند.

به گزارش شهر، نادعلی تصریح کرد: قطعاً ما قدر همکاران خدوم به ویژه همکاران کارگر پاکبان خود را می‌دانیم و همانطور که گفته شد ابعاد مختلف این حادثه را پیگیری خواهیم کرد. کارگران ما که در راه خدمت جان خود را از دست می دهند شهید خدمت محسوب می شوند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز